Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
9.10.2013

eTravel w Łodzi, eMarketing od kuchni

Akademia eTravel tym razem zawita do Łodzi. 23 października w hotelu Focus kolejne bezpłatne spotkanie dedykowane hotelom, obiektom konferencyjnym, Spa, biurom podróży i agencjom turystycznym.

Tematami nadchodzącej konferencji będą sekrety marketingu w sieci: wykorzystanie mediów społecznościowych w hotelarstwie i turystyce, skuteczność WWW, a także zachowania klienta w internecie i marketing oferty turystycznej. O nowościach dziś i trendach w przyszłości opowiedzą goście specjalni, w tym przedstawiciele firmy TOURSHOP oraz SARTWeb- dostawcy systemów promocyjnych dla branży hotelarskiej i turystycznej.

Akademia łączy w sobie wiedzę teoretyczna i praktyczne zastosowanie narzędzi on-line. Jej celem jest inspirowanie uczestników i dawanie cennych wskazówek do zwiększenia efektywności reklamy internetowej.

Sponsorami wydarzenia są Grupa eholiday.pl oraz Adkontekst.pl. Patronem merytorycznym jest IAB Polska oraz Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie, Wydział Turystyki i Rekreacji. Partnerem medialnym jest serwis MojeKonferencje.pl

Szczegóły dotyczące programu i rejestracja dostępne pod adresem
www.akademiaetravel.pl

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij