Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
14.04.2016

Event katalog 2016/2017 już niebawem

Event katalog 2016/2017 już niebawem

Już niedługo ukaże się kolejna edycja event katalog. Ubiegłoroczne wydanie zgromadziło największych graczy branży eventowej, prezentując najważniejsze trendy, najciekawsze atrakcje oraz inspirując tysiące osób odpowiedzialnych za organizację eventów w Polsce.

Dziś już wiadomo, że najnowsze wydanie pobije rekord poprzedniego. Kolejna odsłona rocznika będzie obszerniejsza, wzbogacona o oferty nowych atrakcji eventówych, obiektów czy dostawców różnorodnych usług związanych z branżą. Katalog stanie się dzięki temu jeszcze bardziej kompleksowym przewodnikiem po branży eventowej.

W tegorocznym wydaniu można spodziewać się potężnej porcji wiedzy na temat najnowszych trendów, inspirujących wywiadów i mnóstwa świeżych pomysłów na organizację niezapomnianych wydarzeń. 6. edycja rocznika będzie obfitować w emocje, różnorodność smaków współczesnego cateringu oraz mapę niezwykłych miejsc na organizację eventu marzeń.

Event katalog po raz szósty już udowadnia, że jest najważniejszą i najbardziej kompleksową publikacją w branży, rozpoznawalną zarówno wśród organizatorów eventów jak i dostawców usług. Swoją popularność zawdzięcza wysokiemu poziomowi merytorycznemu, profesjonalnej obsłudze jak również szerokiej promocji w kontekście największych wydarzeń branżowych w kraju.

Zgłoszenia do 6. edycji można składać do końca kwietnia 2016 r.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij