Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
13.08.2012

Eventowe rozpoczęcie budowy

Hucznie rozpoczęła się budowa Adventure World Warsaw – największego w tej części Europy parku rozrywki. Liczne atrakcje w czasie eventu to przedsmak tego, co wkrótce zaoferuje Adventure World Warsaw.

Event zorganizowany przez Jora Entertainment odbył się 21 lipca na terenie inwestycji. W imprezie udział wzięło 460 gości, w tym inwestorzy, prezes firmy będącej wykonawcą Adventure World Warsaw, przedstawiciele Gminy Grodzisk Mazowiecki oraz przedstawiciele mediów.

Pięć kopułowych namiotów odnosiło się do pięciu tematycznych krain, które mają powstać na terenie parku. Namioty były zaaranżowane w stylu, który będzie domeną konkretnej krainy. Nawet catering przygotowany przez Mazurkas catering odzwierciedlał klimat każdej krainy.

Po uroczystych przemówieniach pełnych optymizmu i wiary w powodzenie projektu nadszedł czas na pokaz sztucznych ogni, który zachwycił wszystkich gości.

Otwarcie Adventure World Warsaw ma nastąpić w 2015 roku. Oprócz parku tematycznego na terenie AWW mają powstać: aquapark, hotele, kompleks restauracji i sklepów.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij