EXPO Kraków świętuje swoje trzecie urodziny

EXPO Kraków świętuje swoje trzecie urodziny

Maj dla Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków minął pod znakiem obchodów rocznicy funkcjonowania budynku. Centrum obchodziło swoje trzecie urodziny i z tej okazji oprócz świętowania, przyszedł również czas na podsumowanie dotychczasowej działalności. Liczba trzy w wielu kulturach symbolizuje harmonię, rozwój i siłę. To liczba magiczna. Funkcjonowanie EXPO Kraków można podzielić na trzy etapy.

Zawsze zaczyna się od młodości

Lokalizacja budynku przy ulicy Galicyjskiej nie jest przypadkowe. Nazwa nawiązuje do XIX-wiecznej tradycji organizacji wystaw powszechnych w Galicji, którą podtrzymuje firma Targi w Krakowie. Otwarcie Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków pozwoliło na dodatkowe możliwości aranżacyjne i zainaugurowało świeże perspektywy rozwoju. Nowa siedziba firmy zaprojektowana została na bazie wieloletnich doświadczeń w branży.

Dojrzałość

Od trzech lat sukcesywnie rozbudowywane są rozmaite wydarzenia cykliczne. Odbywają sie tu znane w kraju targi, które organizowane były jeszcze w starej siedzibie, m.in. Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT®, Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®, Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®, Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT EXPO® czy legendarne już Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. Otwarcie EXPO Kraków pozwoliło na przyjęcie dużo większej liczby wystawców i zwiedzających.

Starość? Skądże! Druga młodość

Co chwilę przybywa coraz więcej wydarzeń organizowanych na terenie EXPO Kraków. Sezon 2016/17 został zwieńczony przez trzy najbardziej kolorowe imprezy w EXPO Kraków: festiwal kultury japońskiej Magnificon EXPO, Międzynarodowy Festiwal Sztuki Tatuażu Tattoofest oraz Międzynarodowe Letnie Targi Biżuterii i Zegarków JUBINALE. Maj i czerwiec należał do muzyki i tatuaży, ponieważ hale tętniły życiem, przeobrażając się kolejno w sale koncertowe, studia tatuażu i powierzchnie targowe.

Centrum rozwija się z dnia na dzień i końca tego rozwoju nie widać, dlatego w żadnym przypadku nie można mówić o starości centrum czy o spadku jego popularności.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz