Expo Marketing w Centrum Praskim Koneser zakończona sukcesem!

Expo Marketing w Centrum Praskim Koneser zakończona sukcesem!

Ponad 100 wystawców, organizatorów targów i eventów, ciekawe prelekcje, inspirujące dyskusje i kulturalna wymiana doświadczeń. Tak w skrócie można podsumować 4. edycję Expo Marketing, czyli imprezy konferencyjno-wystawienniczej, która miała miejsce w warszawskim Centrum Praskim Koneser w Światowy Dzień Targów (Global Exhibitions Day).  

Rekordowa liczba uczestników Expo Marketing dowodzi faktu, że zainteresowanie nawiązywaniem kontaktów poprzez osobiste spotkania nie maleje, co może trochę dziwić w dobie coraz większej popularności internetu. Wymiana doświadczeń poprzez kontakt osobisty cieszy się dużą popularnością, dlatego odbywa się tyle imprez targowych rocznie. Expo Marketing to dobra okazja do poznania sposobów na uatrakcyjnienie swojego stanowiska targowego oraz przyciągnięcie osób z nowego pokolenia do owego stoiska.

Podczas prelekcji specjalistów z branży można było dowiedzieć się również, jak wybrać najlepsze imprezy i optymalnie je wykorzystać, by osiągnąć zamierzone cele (Jerzy Osika, prezes firmy Promedia).Sebastian Żywiecki, CEO VMS Media, pokazał uczestnikom eventu przykłady zastosowania wirtualnej i poszerzonej rzeczywistości.

Najbardziej zaskakującym momentem podczas Expo Marketing było wystąpienie Patryka Wierniuka, head of business development, IMS, który w praktyce pokazał, jak działa marketing sensoryczny (użył do tego rozpylonego zapachu, obrazu i muzyki).

Goście Expo Marketing mogli też wziąć udział w ciekawych dyskusjach, które moderowali specjaliści z branży marketingu wystawienniczego. Uczestnicy wyszli z wydarzenia pełni nowej wiedzy, inspiracji i motywacji do dalszego działania.


Partnerem Głównym 4. Expo Marketing było Centrum Praskie Koneser.  

Partnerami imprezy byli m.in.: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Hong Kong Trade Development Council (HKTDC),  Interior Design Forum, VMS Media, Warszawska Izba Gospodarcza.

Patroni medialni: MojeKonferencje.pl, Rzeczpospolita”, „OOH Magazine”, MeetingPlanner.pl, SaleBiznesowe.pl, MiejscaKonferencyjne.pl, Confero.pl, PrzeglądHandlowy.pl, „Poradnik Pracownika”, Ambiente.info.pl.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz