Expo Sweet 2011 w MT Polska

Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska po raz trzeci będzie gościć przedstawicieli branży cukierniczo-lodziarskiej na targach Expo Sweet. Będą one prezentować kompleksową ofertę producentów i dystrybutorów zaopatrujących cukiernie, kawiarnie, lodziarnie czy piekarnie. Dodatkowo, w trakcie targów zwiedzający będą mogli obserwować zmagania najlepszych cukierników i lodziarzy podczas konkursów towarzyszących wystawom. Expo Sweet odbędą się w dniach 23-25 lutego 2011 roku w nowoczesnym centrum MT Polska przy ul. Marsa 56C w Warszawie. Wydarzenie organizowane jest przez najważniejsze firmy z branży, które wystawiają się na targach.

- Expo Sweet to ogólnopolskie targi skierowane do branży cukierniczej i lodziarskiej. Są one organizowane z inicjatywy samych wystawców. Dlatego też bardzo cieszy fakt, że to właśnie sami zainteresowani znów zaufali naszym możliwościom i już po raz trzeci wybrali nasze centrum na lokalizację dla Expo Sweet. Potwierdza to, że nasze nowoczesne centrum zapewnia doskonałe warunki techniczno-logistyczne, by z sukcesem organizować ważne imprezy branżowe i jest cenione przez wystawiających się na targach - komentuje Bartosz Sosnowski, prezes zarządu MT Polska.

W ramach Expo Sweet 2011 odbędą się I Mistrzostwa Polski Uczniów Szkół Cukierniczych, podczas których młodzi adepci cukiernictwa będą przygotowywać smaczne torty i desery. Najzdolniejsi lodziarze zaprezentują swoje mistrzowskie umiejętności w przygotowywaniu lodów w ramach III edycji Lodziarskich Mistrzostw Polski. Smakiem i aromatem słodkości zwiedzających zachwycać będą również uczestnicy Mistrzostw Cukierniczych Expo Sweet 2011. Natomiast w Konkursie Tortów Okolicznościowych jury wybierze najlepszy tort pod kątem estetyki, oryginalności i sposobu dekoracji. Ponadto, na targach odbędą się również krajowe eliminacje do światowego konkursu World Chocolate Masters 2011, podczas których uczestnicy przygotują różnorodne słodkości z czekolady.

Targi Expo Sweet 2011 odbędą się w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56C w Warszawie. Obiekt oddalony jest 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Przy centrum znajduje się 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Do obiektu można również dojechać komunikacją miejską za pośrednictwem 10 miejskich linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego można dostać się Pociągami Kolei Mazowieckich.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum