Expo Sweet 2011 w MT Polska

Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska po raz trzeci będzie gościć przedstawicieli branży cukierniczo-lodziarskiej na targach Expo Sweet. Będą one prezentować kompleksową ofertę producentów i dystrybutorów zaopatrujących cukiernie, kawiarnie, lodziarnie czy piekarnie. Dodatkowo, w trakcie targów zwiedzający będą mogli obserwować zmagania najlepszych cukierników i lodziarzy podczas konkursów towarzyszących wystawom. Expo Sweet odbędą się w dniach 23-25 lutego 2011 roku w nowoczesnym centrum MT Polska przy ul. Marsa 56C w Warszawie. Wydarzenie organizowane jest przez najważniejsze firmy z branży, które wystawiają się na targach.

- Expo Sweet to ogólnopolskie targi skierowane do branży cukierniczej i lodziarskiej. Są one organizowane z inicjatywy samych wystawców. Dlatego też bardzo cieszy fakt, że to właśnie sami zainteresowani znów zaufali naszym możliwościom i już po raz trzeci wybrali nasze centrum na lokalizację dla Expo Sweet. Potwierdza to, że nasze nowoczesne centrum zapewnia doskonałe warunki techniczno-logistyczne, by z sukcesem organizować ważne imprezy branżowe i jest cenione przez wystawiających się na targach - komentuje Bartosz Sosnowski, prezes zarządu MT Polska.

W ramach Expo Sweet 2011 odbędą się I Mistrzostwa Polski Uczniów Szkół Cukierniczych, podczas których młodzi adepci cukiernictwa będą przygotowywać smaczne torty i desery. Najzdolniejsi lodziarze zaprezentują swoje mistrzowskie umiejętności w przygotowywaniu lodów w ramach III edycji Lodziarskich Mistrzostw Polski. Smakiem i aromatem słodkości zwiedzających zachwycać będą również uczestnicy Mistrzostw Cukierniczych Expo Sweet 2011. Natomiast w Konkursie Tortów Okolicznościowych jury wybierze najlepszy tort pod kątem estetyki, oryginalności i sposobu dekoracji. Ponadto, na targach odbędą się również krajowe eliminacje do światowego konkursu World Chocolate Masters 2011, podczas których uczestnicy przygotują różnorodne słodkości z czekolady.

Targi Expo Sweet 2011 odbędą się w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56C w Warszawie. Obiekt oddalony jest 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Przy centrum znajduje się 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Do obiektu można również dojechać komunikacją miejską za pośrednictwem 10 miejskich linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego można dostać się Pociągami Kolei Mazowieckich.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

Przed nami 6. edycja Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i koniecznie weź w nim udział. Do zobaczenia!

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!
Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!

Odkryj Platinum Mountain Hotel & SPA w Szklarskiej Porębie - luksusowy kompleks z nowoczesnym centrum konferencyjnym, strefą wellness oraz trzema restauracjami a' la carte. Idealne miejsce na konferencje, szkolenia i relaksujące wyjazdy biznesowe w otoczeniu Karkonoszy i Gór Izerskich.

Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi

Manor House SPA to miejsce, gdzie każdy detal jest starannie przemyślany, aby zapewnić gościom niezapomniane doświadczenia. Dzięki szerokiej ofercie rekreacyjno-zdrowotnej, nowoczesnemu zapleczu konferencyjnemu oraz luksusowym warunkom noclegowym, jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy eventów firmowych.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz