Family & Novotel zaprasza do kin swoich klientów

Imponujący i niezwykle sugestywny świat cyberprzestrzeni, a w nim wirtualne walki oraz trzymające w napięciu wyścigi. Do tego oryginalna scenografia i futurystyczne kostiumy – słowem wszystko co w kultowej produkcji Sci-Fi powinno się znaleźć. Family & Novotel zorganizował specjalny przedpremierowy pokaz filmu „Tron: Dziedzictwo” dla swoich klientów. Ten seans to efekt współpracy marek Novotel oraz Disney na świecie i w Polsce.

Pokaz w Warszawie

Przedpremierowy pokaz filmu „Tron: Dziedzictwo” odbył się na koniec 2010 roku – 30 grudnia w Cinema City w Galerii Mokotów w Warszawie, czyli zanim jeszcze film wszedł na ekrany. Family & Novotel zaprosił na ten grudniowy wieczór do kina klientów i partnerów sieci Novotel w Polsce, fanów tej hotelowej marki z portalu Facebook oraz członków A|Club - programu lojalnościowego sieci hotelowej Accor. Sala była wypełniona po brzegi, a film zachwycił widzów - zwłaszcza wielbicieli science fiction i gier komputerowych. Przed pokazem goście zostali poczęstowani wyśmienitą kawą i czekoladkami. Na sali kinowej powitała ich Sabina Niewęgłowska, Novotel Brand Manager w Polsce, która w imieniu marki Novotel i Grupy Hotelowej Orbis podziękowała za współpracę gościom i klientom hoteli w 2010 roku oraz przekazała serdeczne życzenia noworoczne.

„Tron: Dziedzictwo” – wyprawa w przyszłość

„Tron: Dziedzictwo” to amerykańska super produkcja w technologii 3D. Reżyser Joseph Kosinski zainspirowany grami komputerowymi stworzył imponujący wirtualny świat – futurystyczne miasto zamieszkane przez programy komputerowe, do którego przenika ich twórca – żywy człowiek. Film opowiada o skomplikowanej relacji ojciec – syn oraz pokazuje odwieczną walkę dobra ze złem. Produkcja zaskakuje spektakularnymi efektami oraz spójną wizją wirtualnej rzeczywistości. „To był super film – walka na dyski i wyścigi na motocyklach to sceny, które zapamiętam na długo. W okularach 3D czułem się jakbym sam walczył dyskiem i się ścigał” - entuzjastycznie opowiada jeden z młodych gości Family & Novotel. „Muzyka podkreślała dynamikę akcji, a 3 D jeszcze wzmacniało efekty specjalne – czułem się jakbym był w tej komputerowej rzeczywistości” – dodaje kolejny widz. Jego zdaniem to film pełen odwołań – są w nim epizody inspirowane „Gwiezdnymi wojnami”, „Łowcą androidów” i „Terminatorem” oraz kultowymi grami.

Novotel i Disney razem

Novotel, w ramach programu Family & Novotel, współpracuje z uznanymi na świecie markami, które oferują produkty i usługi dla dzieci. W hotelach dostępne są między innymi: wyposażenie dla niemowląt firmy Chicco, klocki do układanek przestrzennych Kapla, konsole do gier Microsoft Xbox 360. Novotel jest także partnerem firmy Walt Disney Pictures; kooperacja ta obejmuje współudział w kampaniach promocyjnych nowych filmów tej wytwórni. Współpraca między markami Novotel I disney w latach ubiegłych dotyczyła między innymi filmów: „Odlot”, „Opowieść Wigilijna”, „Księżniczka i Żaba”, „Alicja w Krainie Czarów”, a w roku 2011 obejmie także film „Auta II”.

Family & Novotel

Family & Novotel to oryginalny program opracowany specjalnie dla rodzin z dziećmi, odwiedzających hotele sieci Novotel. W ramach tej oferty dwójkę dzieci do 16 roku życia, które dzielą pokój z rodzicami czeka nocleg i śniadanie gratis, a jeżeli chcą mieszkać oddzielnie, rodzice dostają na drugi pokój dla nich 50% zniżki. Proponuje się również specjalne menu dla dzieci z potrawami, przygotowywanymi zgodnie z zasadami zdrowego żywienia. Na najmłodszych czekają zabawki jako prezenty powitalne, nowoczesne, pełne kolorów kąciki zabaw, wyposażone w funkcjonalne mebelki oraz zabawki edukacyjne. Nastolatki mogą natomiast grać na konsolach Xbox 360, obecnych we wszystkich hotelach novotel w Polsce.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Stadion w Poznaniu nie tylko na mecze, ale i na spotkania biznesowe - poznaj możliwości Enea Stadion!
Stadion w Poznaniu nie tylko na mecze, ale i na spotkania biznesowe - poznaj możliwości Enea Stadion!

Odkryj doskonałość organizacji wydarzeń biznesowych na Enea Stadion w Poznaniu - prestiżowe sale, wszechstronna infrastruktura, unikalne doświadczenia. Dowiedz się więcej!

Hotel 4-gwiazdkowy pod Warszawą - Holiday Inn Resort Warszawa-Józefów, oferujący nowoczesne sale konferencyjne
Hotel 4-gwiazdkowy pod Warszawą - Holiday Inn Resort Warszawa-Józefów, oferujący nowoczesne sale konferencyjne

Holiday Inn Resort Warszawa Józefów: Doskonałe miejsce na biznes i relaks. Zapewnia on luksusowe pokoje, centrum konferencyjne, bogatą ofertę rekreacyjną i kulinarne doznania. Odkryj unikalną harmonię biznesu i przyrody już dziś!

Hotel 5-gwiazdkowy w Karpaczu - Green Mountain Hotel z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Karpaczu - Green Mountain Hotel z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie w Green Mountain Hotel w malowniczym Karpaczu. Luksus, tradycja i nowoczesność w jednym, zapewniające niezapomniane doświadczenia dla Twojej konferencji czy szkolenia.

Grano Hotels: Twój Partner Biznesowy na każdą okazję
Grano Hotels: Twój Partner Biznesowy na każdą okazję

Odkryj Grano Hotels - doskonałe miejsce na spotkania biznesowe w eleganckim otoczeniu. Ta sieć oferuje luksusowe pokoje, nowoczesne sale konferencyjne oraz relaksujące strefy SPA. Wybierz renomowaną sieć hoteli i zadbaj o sukces swojego wydarzenia biznesowego.

Hotel 3-gwiazdkowy pod Warszawą - Hotel Trylogia, oferujący sale konferencyjne i szkoleniowe
Hotel 3-gwiazdkowy pod Warszawą - Hotel Trylogia, oferujący sale konferencyjne i szkoleniowe

Hotel Trylogia czeka na Twój przyjazd! Odkryj to wyjątkowe miejsce pod Warszawą, gdzie historia łączy się z nowoczesnością, a natura otacza gości swoim urokiem i spokojem. Tutaj marzenia stają się rzeczywistością, a każdy moment jest pełen magii.

Archiwum