Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
5.01.2011

Family & Novotel zaprasza do kin swoich klientów

Imponujący i niezwykle sugestywny świat cyberprzestrzeni, a w nim wirtualne walki oraz trzymające w napięciu wyścigi. Do tego oryginalna scenografia i futurystyczne kostiumy – słowem wszystko co w kultowej produkcji Sci-Fi powinno się znaleźć. Family & Novotel zorganizował specjalny przedpremierowy pokaz filmu „Tron: Dziedzictwo” dla swoich klientów. Ten seans to efekt współpracy marek Novotel oraz Disney na świecie i w Polsce.

Pokaz w Warszawie

Przedpremierowy pokaz filmu „Tron: Dziedzictwo” odbył się na koniec 2010 roku – 30 grudnia w Cinema City w Galerii Mokotów w Warszawie, czyli zanim jeszcze film wszedł na ekrany. Family & Novotel zaprosił na ten grudniowy wieczór do kina klientów i partnerów sieci Novotel w Polsce, fanów tej hotelowej marki z portalu Facebook oraz członków A|Club - programu lojalnościowego sieci hotelowej Accor. Sala była wypełniona po brzegi, a film zachwycił widzów - zwłaszcza wielbicieli science fiction i gier komputerowych. Przed pokazem goście zostali poczęstowani wyśmienitą kawą i czekoladkami. Na sali kinowej powitała ich Sabina Niewęgłowska, Novotel Brand Manager w Polsce, która w imieniu marki Novotel i Grupy Hotelowej Orbis podziękowała za współpracę gościom i klientom hoteli w 2010 roku oraz przekazała serdeczne życzenia noworoczne.

„Tron: Dziedzictwo” – wyprawa w przyszłość

„Tron: Dziedzictwo” to amerykańska super produkcja w technologii 3D. Reżyser Joseph Kosinski zainspirowany grami komputerowymi stworzył imponujący wirtualny świat – futurystyczne miasto zamieszkane przez programy komputerowe, do którego przenika ich twórca – żywy człowiek. Film opowiada o skomplikowanej relacji ojciec – syn oraz pokazuje odwieczną walkę dobra ze złem. Produkcja zaskakuje spektakularnymi efektami oraz spójną wizją wirtualnej rzeczywistości. „To był super film – walka na dyski i wyścigi na motocyklach to sceny, które zapamiętam na długo. W okularach 3D czułem się jakbym sam walczył dyskiem i się ścigał” - entuzjastycznie opowiada jeden z młodych gości Family & Novotel. „Muzyka podkreślała dynamikę akcji, a 3 D jeszcze wzmacniało efekty specjalne – czułem się jakbym był w tej komputerowej rzeczywistości” – dodaje kolejny widz. Jego zdaniem to film pełen odwołań – są w nim epizody inspirowane „Gwiezdnymi wojnami”, „Łowcą androidów” i „Terminatorem” oraz kultowymi grami.

Novotel i Disney razem

Novotel, w ramach programu Family & Novotel, współpracuje z uznanymi na świecie markami, które oferują produkty i usługi dla dzieci. W hotelach dostępne są między innymi: wyposażenie dla niemowląt firmy Chicco, klocki do układanek przestrzennych Kapla, konsole do gier Microsoft Xbox 360. Novotel jest także partnerem firmy Walt Disney Pictures; kooperacja ta obejmuje współudział w kampaniach promocyjnych nowych filmów tej wytwórni. Współpraca między markami Novotel I disney w latach ubiegłych dotyczyła między innymi filmów: „Odlot”, „Opowieść Wigilijna”, „Księżniczka i Żaba”, „Alicja w Krainie Czarów”, a w roku 2011 obejmie także film „Auta II”.

Family & Novotel

Family & Novotel to oryginalny program opracowany specjalnie dla rodzin z dziećmi, odwiedzających hotele sieci Novotel. W ramach tej oferty dwójkę dzieci do 16 roku życia, które dzielą pokój z rodzicami czeka nocleg i śniadanie gratis, a jeżeli chcą mieszkać oddzielnie, rodzice dostają na drugi pokój dla nich 50% zniżki. Proponuje się również specjalne menu dla dzieci z potrawami, przygotowywanymi zgodnie z zasadami zdrowego żywienia. Na najmłodszych czekają zabawki jako prezenty powitalne, nowoczesne, pełne kolorów kąciki zabaw, wyposażone w funkcjonalne mebelki oraz zabawki edukacyjne. Nastolatki mogą natomiast grać na konsolach Xbox 360, obecnych we wszystkich hotelach novotel w Polsce.

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij