Family & Novotel zaprasza do kin swoich klientów

Imponujący i niezwykle sugestywny świat cyberprzestrzeni, a w nim wirtualne walki oraz trzymające w napięciu wyścigi. Do tego oryginalna scenografia i futurystyczne kostiumy – słowem wszystko co w kultowej produkcji Sci-Fi powinno się znaleźć. Family & Novotel zorganizował specjalny przedpremierowy pokaz filmu „Tron: Dziedzictwo” dla swoich klientów. Ten seans to efekt współpracy marek Novotel oraz Disney na świecie i w Polsce.

Pokaz w Warszawie

Przedpremierowy pokaz filmu „Tron: Dziedzictwo” odbył się na koniec 2010 roku – 30 grudnia w Cinema City w Galerii Mokotów w Warszawie, czyli zanim jeszcze film wszedł na ekrany. Family & Novotel zaprosił na ten grudniowy wieczór do kina klientów i partnerów sieci Novotel w Polsce, fanów tej hotelowej marki z portalu Facebook oraz członków A|Club - programu lojalnościowego sieci hotelowej Accor. Sala była wypełniona po brzegi, a film zachwycił widzów - zwłaszcza wielbicieli science fiction i gier komputerowych. Przed pokazem goście zostali poczęstowani wyśmienitą kawą i czekoladkami. Na sali kinowej powitała ich Sabina Niewęgłowska, Novotel Brand Manager w Polsce, która w imieniu marki Novotel i Grupy Hotelowej Orbis podziękowała za współpracę gościom i klientom hoteli w 2010 roku oraz przekazała serdeczne życzenia noworoczne.

„Tron: Dziedzictwo” – wyprawa w przyszłość

„Tron: Dziedzictwo” to amerykańska super produkcja w technologii 3D. Reżyser Joseph Kosinski zainspirowany grami komputerowymi stworzył imponujący wirtualny świat – futurystyczne miasto zamieszkane przez programy komputerowe, do którego przenika ich twórca – żywy człowiek. Film opowiada o skomplikowanej relacji ojciec – syn oraz pokazuje odwieczną walkę dobra ze złem. Produkcja zaskakuje spektakularnymi efektami oraz spójną wizją wirtualnej rzeczywistości. „To był super film – walka na dyski i wyścigi na motocyklach to sceny, które zapamiętam na długo. W okularach 3D czułem się jakbym sam walczył dyskiem i się ścigał” - entuzjastycznie opowiada jeden z młodych gości Family & Novotel. „Muzyka podkreślała dynamikę akcji, a 3 D jeszcze wzmacniało efekty specjalne – czułem się jakbym był w tej komputerowej rzeczywistości” – dodaje kolejny widz. Jego zdaniem to film pełen odwołań – są w nim epizody inspirowane „Gwiezdnymi wojnami”, „Łowcą androidów” i „Terminatorem” oraz kultowymi grami.

Novotel i Disney razem

Novotel, w ramach programu Family & Novotel, współpracuje z uznanymi na świecie markami, które oferują produkty i usługi dla dzieci. W hotelach dostępne są między innymi: wyposażenie dla niemowląt firmy Chicco, klocki do układanek przestrzennych Kapla, konsole do gier Microsoft Xbox 360. Novotel jest także partnerem firmy Walt Disney Pictures; kooperacja ta obejmuje współudział w kampaniach promocyjnych nowych filmów tej wytwórni. Współpraca między markami Novotel I disney w latach ubiegłych dotyczyła między innymi filmów: „Odlot”, „Opowieść Wigilijna”, „Księżniczka i Żaba”, „Alicja w Krainie Czarów”, a w roku 2011 obejmie także film „Auta II”.

Family & Novotel

Family & Novotel to oryginalny program opracowany specjalnie dla rodzin z dziećmi, odwiedzających hotele sieci Novotel. W ramach tej oferty dwójkę dzieci do 16 roku życia, które dzielą pokój z rodzicami czeka nocleg i śniadanie gratis, a jeżeli chcą mieszkać oddzielnie, rodzice dostają na drugi pokój dla nich 50% zniżki. Proponuje się również specjalne menu dla dzieci z potrawami, przygotowywanymi zgodnie z zasadami zdrowego żywienia. Na najmłodszych czekają zabawki jako prezenty powitalne, nowoczesne, pełne kolorów kąciki zabaw, wyposażone w funkcjonalne mebelki oraz zabawki edukacyjne. Nastolatki mogą natomiast grać na konsolach Xbox 360, obecnych we wszystkich hotelach novotel w Polsce.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

...

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!
Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!

Odkryj Platinum Mountain Hotel & SPA w Szklarskiej Porębie - luksusowy kompleks z nowoczesnym centrum konferencyjnym, strefą wellness oraz trzema restauracjami a' la carte. Idealne miejsce na konferencje, szkolenia i relaksujące wyjazdy biznesowe w otoczeniu Karkonoszy i Gór Izerskich.

Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi

Manor House SPA to miejsce, gdzie każdy detal jest starannie przemyślany, aby zapewnić gościom niezapomniane doświadczenia. Dzięki szerokiej ofercie rekreacyjno-zdrowotnej, nowoczesnemu zapleczu konferencyjnemu oraz luksusowym warunkom noclegowym, jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy eventów firmowych.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz