FBE 2018 - konkursy dla uczestników

FBE 2018 - konkursy dla uczestników

W pierwszej połowie stycznia rozpocznie się kolejna edycja Forum Branży Eventowej. Jest to cykliczne spotkanie, które zrzesza osoby zajmujące się eventem jako narzędziem marketingowym. FBE nie będzie ograniczać się tylko do dyskusji, prelekcji, networkingu czy rozmów biznesowych, ale odbędą się tu też ciekawe konkursy.


Hashtag FBE 2018 to konkurs, który trwa do 31 grudnia. W tym czasie należy zarejestrować swój udział w FBE i pobrać kartę zgłoszeniową ze strony wydarzenia. Kolejne warunki wzięcia udziału w konkursie, to wypełnienie zgłoszenia i zrobienie zdjęcia sobie i karcie (lub samej karcie zgłoszeniowej). Na każdą z osób będzie można głosować na Facebooku, ponieważ to tam należy zamieścić swoje zdjęcie. Pośród nagród znajduje się gra video, noclegi w prestiżowych hotelach oraz lot paralotnią.


Podczas FBE 2018 poraz kolejny będzie można wziąć udział w konkursie Standby Stand. Każdy, kto zarejestruje sięw punkcie startowym i odbierze naklejkę NFC będzie miał za zadanieodwiedzić poszczególne stanowiska i wykonanie zadań, za którezdobywa się punkty. Zeszłoroczna edycja gry zyskała zwolennikówwśród 150 gości i 15 wystawców.Top Event mana celu nagrodzenie najlepszego projektu z branży eventowej Jurorzy zwrócą uwagę na realizację celów eventu, budowanie wizerunku marki oraz wpływ na środowisko i społeczeństwo. Zgłoszenia będą przyjmowane do 6 grudnia.


Rejestracja udziału w Forum Branży Eventowej 2018 jest możliwa na stronie już teraz: http://forumbranzyeventowej.pl/zarejestruj-sie/.


INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz