Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
5.12.2017

FBE 2018 - konkursy dla uczestników

FBE 2018 - konkursy dla uczestników

W pierwszej połowie stycznia rozpocznie się kolejna edycja Forum Branży Eventowej. Jest to cykliczne spotkanie, które zrzesza osoby zajmujące się eventem jako narzędziem marketingowym. FBE nie będzie ograniczać się tylko do dyskusji, prelekcji, networkingu czy rozmów biznesowych, ale odbędą się tu też ciekawe konkursy.


Hashtag FBE 2018 to konkurs, który trwa do 31 grudnia. W tym czasie należy zarejestrować swój udział w FBE i pobrać kartę zgłoszeniową ze strony wydarzenia. Kolejne warunki wzięcia udziału w konkursie, to wypełnienie zgłoszenia i zrobienie zdjęcia sobie i karcie (lub samej karcie zgłoszeniowej). Na każdą z osób będzie można głosować na Facebooku, ponieważ to tam należy zamieścić swoje zdjęcie. Pośród nagród znajduje się gra video, noclegi w prestiżowych hotelach oraz lot paralotnią.


Podczas FBE 2018 poraz kolejny będzie można wziąć udział w konkursie Standby Stand. Każdy, kto zarejestruje sięw punkcie startowym i odbierze naklejkę NFC będzie miał za zadanieodwiedzić poszczególne stanowiska i wykonanie zadań, za którezdobywa się punkty. Zeszłoroczna edycja gry zyskała zwolennikówwśród 150 gości i 15 wystawców.Top Event mana celu nagrodzenie najlepszego projektu z branży eventowej Jurorzy zwrócą uwagę na realizację celów eventu, budowanie wizerunku marki oraz wpływ na środowisko i społeczeństwo. Zgłoszenia będą przyjmowane do 6 grudnia.


Rejestracja udziału w Forum Branży Eventowej 2018 jest możliwa na stronie już teraz: http://forumbranzyeventowej.pl/zarejestruj-sie/.


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij