Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
3.12.2015

FIT konferencje w Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza

FIT konferencje w Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza

Centrum Konferencyjne Adgar Plaza na warszawskim Mokotowie, obchodziło niedawno swoje szóste urodziny. Na tę okazję zespół Adgar zorganizował imprezę, której celem było nie tylko uczenie rocznicy, ale także zaprezentowanie nowego pakietu konferencyjnego FIT.

„Grupa Adgar, do której należy Adgar Conference Group, bardzo promuje tzw. „work-life balance”, dlatego nasz nowy pakiet konferencyjny FIT został przygotowany specjalnie z myślą o ludziach biznesu, dla których zdrowy tryb życia i sport są motorem napędowym do osiągania sukcesów zawodowych. Tworząc pakiet FIT chcemy pokazać że można zachować tę równowagę, czyli być aktywnym zawodowo bez rezygnowania ze zdrowego trybu życia” - mówi Katarzyna Bobowska, dyrektor generalny Adgar Conference Group.

W skład nowego pakietu wchodzi w pełni wyposażona sala konferencyjna, przerwa kawowa w wersji fit, zdrowy lunch oraz możliwość zorganizowania treningu biegowego po zakończeniu konferencji w towarzystwie profesjonalnych trenerów. Tego typu aktywność pozytywnie wpływa na integrację grupy i sprzyja nawiązywaniu bliższych relacji uczestników spotkania.

Urodzinowe wydarzenie rozpoczęło się od degustacji nowego menu FIT, które cieszyło się sporym zainteresowaniem Gości. Potrawy znajdujące się w menu są zbilansowane pod kątem wartości odżywczych i obfitują w warzywa i owoce. W karcie dominują produkty niskoprzetworzone, pełnoziarniste, kasze, ryby oraz chude mięso, lekkie dresingi, oliwy smakowe i zdrowe desery. Zamiast tradycyjnych ciastek, Goście mogą skosztować ciastek z otrębami, suszonymi owocami czy orzechami, a słodkie soki zastąpiono lekkimi lemoniadami. Wszystkie posiłki podawane są w niepowtarzalnych aranżacjach i serwowane w wyjątkowych naczyniach, np. słoiczkach, co dodatkowo wzbogaca końcowy efekt.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij