Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
4.04.2016

Forum Branży Eventowej FBE 2017

Forum Branży Eventowej FBE 2017

12 stycznia 2017 w Centrum Targowo - Kongresowym MT Polska w Warszawie odbędzie się Forum Branży Eventowej 2017 - jedno z najważniejszych wydarzeń o tematyce eventowej w Polsce.

Misją forum jest przede wszystkim pokazanie eventu, jako spójnej i skutecznej formy komunikacji z klientami, pracownikami oraz wszystkimi innymi uczestnikami otoczenia wewnętrznego i zewnętrznego przedsiębiorstwa czy instytucji.

Podczas FBE 2017 omówione będą między innymi trendy i zmiany pojawiające się na rynku spotkań oraz wynikające z nich konsekwencje. Na forum pojawią się eksperci, którzy podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą z zakresu polityki marketingowej i HR z wykorzystaniem narzędzia, jakim jest event. Uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób technika czy catering, są w stanie wpłynąć na poziom satysfakcji uczestników, a tym samym na wzrost efektywności przedsięwzięcia.

FBE 2017 to wydarzenie bogate w merytoryczne wystąpienia i panele eksperckie, sesje networkingowe oraz Strefa Dostawców zawierająca prezentacje najciekawszych ofert rynkowych. Forum towarzyszy prestiżowy konkurs Top Event.

Podczas poprzedniej edycji, FBE 2016, udział wzięło 1004 uczestników. W Strefie Dostawców, na 86 stoiskach pokazało się 97 firm. W styczniu 2017 roku organizatorzy spodziewają się około 1500 uczestników i ponad 120 firm.


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij