Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
30.06.2016

Forum Branży Eventowej FBE 2017 - zapowiedź

Forum Branży Eventowej FBE 2017 - zapowiedź
Forum Branży Eventowej FBE 2017 odbędzie się 12 stycznia 2017 roku w Centrum Targowo Kongresowym MT Polska w Warszawie. Jego misją jest pokazanie eventu jako spójnego elementu komunikacji z klientami, pracownikami i innymi uczestnikami otoczenia przedsiębiorstwa.

Czy w zmieniającym się świecie będziemy mieli  coraz mniej czasu?  Czy nasza rzeczywistość przeniesie się z realu do digital’u? Czy na eventach widzieliśmy już wszystko i  nic nas nie zaskoczy? Czy za kilka lat będzie jeszcze miejsce na branżę eventową?

Kolejna edycja FBE poświęcona jest wpływowi zmian społecznych i rynkowych na biznes eventowy oraz temu jak ten sektor pod ich wpływem powinien i będzie ewoluował. W styczniu 2017 porozmawiamy o tym, jak organizując eventy powinniśmy się zmieniać, żeby nową rzeczywistość wykorzystać dla rozwoju  biznesu. Omówimy też jak nieuchronne już zmiany w życiu naszych klientów i pracowników zauważyć i uwzględnić w strategiach marketingowych i HR przedsiębiorstw. A może okaże się, że event, czasem wbrew pozorom, jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi komunikacji ze społeczeństwem przyszłości?

www.forumevential.pl

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij