Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
21.01.2019

Forum Branży Eventowej już niedługo! Mnóstwo konkursów i atrakcji czeka na uczestników!

Forum Branży Eventowej już niedługo! Mnóstwo konkursów i atrakcji czeka na uczestników!

FBE 2019 będą towarzyszyć różnego rodzaju konkursy i zabawy. W trakcie trwania imprezy odbędzie się już po raz drugi Giełda Pracy. Można na nią wejść bez rejestracji na FBE, ale wejście na nią nie upoważnia do wstępu na teren FBE. Giełda Pracy odbywać się będzie od 10 do 16. Podczas tych godzin będzie można porozmawiać z potencjalnymi Pracodawcami przy specjalnie stworzonych do tego celu stolikach, znajdujących się w wyznaczonej strefie.

FBE towarzyszyć będzie również konkurs Top Event,  który odbędzie się już po raz czwarty. Konkurs ten polega na wyróżnieniu najciekawszego wydarzenia związanego z event marketingiem. 23 stycznia w EXPO XXI w Warszawie odbędzie się również kolejna edycja gry terenowej, która realizowana będzie we współpracy z Adventure Warsaw. Tegoroczna edycja otrzymała nazwę "200% normy". Osoby chcące wziąć udział w grze, muszą podejść do stoiska Adventure Warsaw i odebrać pakiet startowy, czyli kartę zadań i mapę. Na zwycięzców czekają rewelacyjne nagrody od wystawców!
 
Coś dla siebie znajdą również miłośnicy vintage. W Konkursie PRL będzie do wygrania sesja rodzinna, biznesowa lub portretowa do zrealizowania w Fotografia Iwona Dziuk. Inną z atrakcyjnych nagród jest karta podarunkowa na Prezent Marzeń o wartości 1000 zł. Co należy zrobić, żeby wziąć udział w zabawie? Wystarczy przybyć na FBE 2019 w stroju charakterystycznym dla lat PRL’u i sfotografować się.

Podczas Forum Branży Eventowej 2019 w Warszawie do wygrania jest również bezpłatna sesja z Gregiem Albrechtem o wartości 2.500 zł lub jedno z dwóch wystąpień Grega z 50% rabatem! Osoby, które chcą wziąć udział w walce o wygraną, muszą zarejestrować się TUTAJ.A wszystkie osoby, które chcą wziąć udział w FBE 2019 powinny zarejestrować się na stronie Imprezy

http://forumbranzyeventowej.pl/zarejestruj-sie/

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij