Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
25.03.2022

Forum Horeca Idea REBUILDING 2022 już za miesiąc!

Forum Horeca Idea REBUILDING 2022 już za miesiąc!

Forum Horeca Idea odbędzie się już po raz czwarty! Mamy przyjemność być Patronem Medialnym tegorocznej edycji, która odbędzie się w dniach 25-26 kwietnia w Sound Garden Hotel w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest zespół Horeca Idea i jak zawsze... nie będzie to typowa konferencja. Dlaczego? 

Samo to, że na plakacie promującym wydarzenie są przekreślone ikonki ze szpilkami i krawatami powinno dać już nam do namysłu, że Forum Horeca Idea REBUILDING 2022 będzie czymś innym, czymś świeżym. Nie biznesowy dress code się tu liczy, a komfort uczestników i luźna atmosfera, która pomaga w czerpaniu wiedzy i networkingu. 

Zespół Horeca Idea zawsze ma masę pomysłów. Inspiruje nie tylko swoich klientów, ale również uczestników swoich i zaprzyjaźnionych wydarzeń, występując w roli prelegentów. W warszawskim Sound Garden Hotel więc wiedzy i inspiracji na pewno nie zabraknie. W ramach konferencji odbędą się praktyczne warsztaty i szkolenia. Będą też debaty z udziałem znanych i lubianych ekspertów z branży hotelarskiej. 

Na uczestników Forum czeka również prawdziwy #hotelarskiczelendz, podczas którego drużyny będą rywalizować ze sobą, wykonując zadania i wyzwania w określonym czasie, sprawdzając przy tym swoje hotelowe umiejętności w kilku obszarach. 

Doświadczenia zdobyte w pierwszym dniu wydarzenia okażą się przydatne drugiego dnia, który zacznie się dyskusją w ramach #sniadaniamistrzow. Prowadzący Maciej Straus będzie rozmawiał z panelistami o tym, jak radzimy sobie z rynkiem w dobie zmian.

Prelegenci podzielą się z uczestnikami wiedzą na temat najnowszych trendów i technologii w branży MICE. Nie obędzie się też bez inspirujących powerspeech'y.

Organizator zaprasza do udziału w Forum nie tylko swoich klientów, ale również osoby, które nie pracują na systemie Horeca Idea. 

Na wydarzenie można zarejestrować się na tej stronie https://forum.horecaidea.pl/registration

Pamiętajcie, że Forum Horeca Idea REBUILDING 2022 odbędzie się za dokładnie MIESIĄC, nie ma więc co zwlekać z kupnem biletów, bo może się okazać, że ich zabraknie ;)

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij