Forum Horeca Idea REBUILDING 2022 już za miesiąc!

Forum Horeca Idea REBUILDING 2022 już za miesiąc!

Forum Horeca Idea odbędzie się już po raz czwarty! Mamy przyjemność być Patronem Medialnym tegorocznej edycji, która odbędzie się w dniach 25-26 kwietnia w Sound Garden Hotel w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest zespół Horeca Idea i jak zawsze... nie będzie to typowa konferencja. Dlaczego? 

Samo to, że na plakacie promującym wydarzenie są przekreślone ikonki ze szpilkami i krawatami powinno dać już nam do namysłu, że Forum Horeca Idea REBUILDING 2022 będzie czymś innym, czymś świeżym. Nie biznesowy dress code się tu liczy, a komfort uczestników i luźna atmosfera, która pomaga w czerpaniu wiedzy i networkingu. 

Zespół Horeca Idea zawsze ma masę pomysłów. Inspiruje nie tylko swoich klientów, ale również uczestników swoich i zaprzyjaźnionych wydarzeń, występując w roli prelegentów. W warszawskim Sound Garden Hotel więc wiedzy i inspiracji na pewno nie zabraknie. W ramach konferencji odbędą się praktyczne warsztaty i szkolenia. Będą też debaty z udziałem znanych i lubianych ekspertów z branży hotelarskiej. 

Na uczestników Forum czeka również prawdziwy #hotelarskiczelendz, podczas którego drużyny będą rywalizować ze sobą, wykonując zadania i wyzwania w określonym czasie, sprawdzając przy tym swoje hotelowe umiejętności w kilku obszarach. 

Doświadczenia zdobyte w pierwszym dniu wydarzenia okażą się przydatne drugiego dnia, który zacznie się dyskusją w ramach #sniadaniamistrzow. Prowadzący Maciej Straus będzie rozmawiał z panelistami o tym, jak radzimy sobie z rynkiem w dobie zmian.

Prelegenci podzielą się z uczestnikami wiedzą na temat najnowszych trendów i technologii w branży MICE. Nie obędzie się też bez inspirujących powerspeech'y.

Organizator zaprasza do udziału w Forum nie tylko swoich klientów, ale również osoby, które nie pracują na systemie Horeca Idea. 

Na wydarzenie można zarejestrować się na tej stronie https://forum.horecaidea.pl/registration

Pamiętajcie, że Forum Horeca Idea REBUILDING 2022 odbędzie się za dokładnie MIESIĄC, nie ma więc co zwlekać z kupnem biletów, bo może się okazać, że ich zabraknie ;)

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz