Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
27.11.2015

Forum Menadżerów Służby Zdrowia – Łódź 2015

Forum Menadżerów Służby Zdrowia – Łódź 2015

We wtorek 8 grudnia rusza kolejna edycja Forum Menadżerów Służby Zdrowia. Tym razem przyszła pora na Łódź. Spotkanie odbędzie się w Hotelu Grand przy ul. Piotrkowskiej 72.

Podczas spotkania odbędą się liczne prelekcje, na tematy związane bezpośrednio z działalnością biznesową placówek leczniczych. Eksperci z branży medycznej, zajmujący się m. in. prawem i zarządzaniem, podczas konferencji podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu, uczestnicy forum poznają sposoby pozyskiwania finansów, zarządzania personelem i placówką medyczną, a także będą mogli w przyszłości podejmować najlepsze decyzje biznesowe.

Spotkanie dedykowane jest główne dyrektorom szpitali i przychodni, kadrze zarządzającej prywatnymi centrami medycznymi oraz menadżerom placówek. Tematyka wydarzenia to m. In. ochrona danych osobowych, dotacje unijne, zasady prowadzenia dokumentacji, realizacja i kontrola umów z NFZ i wiele innych zagadnień istotnych z punktu widzenia placówek medycznych.

Szczegółowe informacje na temat forum znajdują się na www.mcbkonferencje.pl.


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij