Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
2.10.2015

Forum Menadżerów Służby Zdrowia w Lublinie

Forum Menadżerów Służby Zdrowia w Lublinie

Już 8 października rozpocznie się kolejne spotkanie w ramach cyklu Forum Menadżerów Służby Zdrowia. W hotelu Europa w Lublinie spotkają się najwybitniejsi przedstawiciele branży medycznej i podzielą się swoim doświadczeniem z osobami zarządzającymi placówkami medycznymi.

Podczas konferencji obecni będą eksperci między innymi z zakresu prawa i zarządzania. W swoich wystąpieniach poruszą tematy niezwykle istotne z punktu widzenia uczestników Forum. Dowiedzą się oni jak podejmować najlepsze decyzje biznesowe i co zrobić, żeby usprawnić zarządzanie placówką medyczną.

Forum Menadżerów Służby Zdrowia to także wiele innych zagadnień, które dotyczą pracy osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie podmiotów leczniczych. Najważniejsze z nich to:
- korzyści wynikające z zastosowania nowych technologii
- pakiet onkologiczny
- realizacja i kontrola umów z NFZ
- elektroniczna dokumentacja medyczna
- normy ISO
- lobbing medialny i ochrona reputacji
- standardy jakości

Nie zabraknie również tematów związanych z wykorzystaniem środków unijnych, ochrony danych osobowych, a także zasad prowadzenia dokumentacji medycznej zarówno papierowej jak i elektronicznej.

Patronem medialnym wydarzenia jest portal MojeKonferencje.pl.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij