Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
26.04.2012

Freelance Camp 2012

Freelance Camp to impreza dedykowana specjalistom z różnych branż pracującym na własny rachunek oraz firmom, które zlecają prace zewnętrznym wykonawcom – czyli freelancerom. Freelancing w Polsce w ostatnich latach zyskał na popularności, jednak nadal wiele osób nie wie: kim jest freelancer? Czy to jakiś nowy zawód? A często współpracując z osobami na umowy zlecenie, dzieło czy podwykonawstwo nie są świadome tego, że osoby te zaliczają się do kategorii "freelancerów".

Podczas 2-dniowej imprezy będzie mnóstwo okazji aby porozmawiać o tym, kim są polscy freelancerzy, w jakich branżach pracują, dlaczego wybierają taką formę Współpracy i kiedy firmie opłaca się podjąć współpracę z zewnętrznymi specjalistami. Bo oczywiście freelancing ma wiele zalet jednak nie jest rozwiązaniem na każdą sytuację.
Uczestnicy będą mogli posłuchać ciekawych prezentacji przygotowanych przez prawników, specjalistów od kreowania marki, marketingowców i programistów a także właścicieli firm współpracujących już z freelancerami. Będzie okazja podyskutować o zapisach w umowach dotyczących praw autorskich wspólnie z autorami bloga prawofreelancera.pl. Właściciel wydawnictwa Złote Myśli przedstawi proces powstawania książki od koncepcji do wydania w wersji papierowej oraz opowie jakie zadania zleca pracownikom etatowym a jakie specjalistom pracującym zdalnie – często dziesiątki kilometrów od biura mieszczącego się na Śląsku. Przedstawiciel FM Bank odpowie na pytania dotyczące największej bolączki małych i średnich przedsiębiorców – jak zdobyć środki na finansowanie inwestycji i realizację nowych projektów nie mając długiej historii kredytowej oraz środków na zabezpieczenie wkładu własnego.

Podczas targów będzie możliwość porozmawiania z przedstawicielami firm oferującymi usługi i produkty dla małych przedsiębiorców. Planujemy także stoiska firm, które mają oferty Współpracy dla freelancerów i szukają aktualnie wykonawców usług.

Ponadto zaplanowaliśmy dla uczestników wiele ciekawych nagród: książki o tematyce biznesowej, karty zniżkowe na rezerwację hoteli, produkty bankowe, które zostaną rozlosowane podczas przerw kawowych oraz przerwy na lunch.

Freelance Camp to nie tylko przegląd najciekawszych tematów dla freelancerów oraz małych i średnich firm, to również możliwość podwyższenia kwalifikacji. Uczestnicy tego wydarzenia otrzymają możliwość udziału w praktycznych prezentacjach na małej sali oraz w ciekawych warsztatach drugiego dnia targów, które poprowadzą doświadczeni profesjonaliści z zakresu: fotografii, ilustracji, kreowania marki i e-marketingu, coachingu a także użyteczności stron internetowych.

Zapraszamy do udziału w targach Freelance Camp już 29 i 30 maja 2012r. (wtorek i środa) w Gliwicach.

Podczas targów organizatorzy zapewniają:
– Materiały targowe
– Możliwość udziału w wybranych wykładach (na dużej i małej Sali)
– Liczne atrakcyjne nagrody i gadżety
– 3 przerwy kawowe oraz lunch

www.freelancecamp.evenea.pl
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij