Gala Finałowa Wawer Music Festival w Hotelu BOSS

Dobiega końca IV edycja Wawer Music Festival, najważniejszego wydarzenia muzycznego prawobrzeżnej Warszawy. Uroczysta Gala Finałowa, na której zagrają m.in. Stanisław Drzewiecki, Gary Guthman oraz Konstanty Vilensky, odbędzie się 2 czerwca w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Hotel BOSS.

W ciągu ostatnich 10 miesięcy Hotel BOSS stał się sceną dla wyjątkowych koncertów muzyki poważnej, którą prezentowali wybitni muzycy z Polski i ze świata. Galę Finałową uświetni występ Lwowskiej Orkiestry Kameralnej, której dyrygentem jest Yurii Berevetzky. Zagrają również Stanisław Drzewiecki (fortepian), Gary Guthman (trąbka jazzowa, kompozytor), Konstanty Vilensky (fortepian, kompozytor), Wojciech Gogolewski (fortepian), Paweł Pańta (kontrabas), Tomasz Kupiec (kontrabas) oraz Piotr Biskupski (perkusja). Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa malarstwa Ryszarda Kalamarza.

Gala Finałowa rozpocznie się w niedzielę, 2 czerwca, o godz. 17:30. Wstęp na nią, tak jak na wszystkie koncerty wchodzące w skład festiwalu, jest bezpłatny. Gościem honorowym wydarzenia będzie prof. Hanna Gronkiewicz-Waltz, Prezydent m.st. Warszawy.

- Nasz hotel ma wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez oraz eventów. Cieszymy się, że mogliśmy je wykorzystać podczas tak ciekawego wydarzenia kulturalnego jak Wawer Music Festival - mówi Bożenna Wygonowska, prezes Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Hotel BOSS. - Działalność dla społeczności lokalnej jest dla nas niezwykle ważna. Już dziś możemy zapowiedzieć, że koncerty V edycji festiwalu również będą się odbywać w naszym hotelu – dodaje Bożenna Wygonowska.

Wawer Music Festival to dziesięciomiesięczny festiwal muzyki klasycznej, który od 2009 r. urozmaica kulturalny kalendarz imprez prawobrzeżnej Warszawy. Jego organizatorem jest Podkarpacka Fundacja Rozwoju Kultury.

Festiwal to jedno z wielu wydarzeń, jakie hotel organizuje dla społeczności lokalnej. Również 2 czerwca na terenie obiektu odbędzie się piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Na imprezę, która rozpocznie się o godz. 13, wstęp jest wolny. Więcej informacji o Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Hotel BOSS można znaleźć na stronie www.hotelboss.pl.


INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum