Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
28.05.2013

Gala Finałowa Wawer Music Festival w Hotelu BOSS

Dobiega końca IV edycja Wawer Music Festival, najważniejszego wydarzenia muzycznego prawobrzeżnej Warszawy. Uroczysta Gala Finałowa, na której zagrają m.in. Stanisław Drzewiecki, Gary Guthman oraz Konstanty Vilensky, odbędzie się 2 czerwca w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Hotel BOSS.

W ciągu ostatnich 10 miesięcy Hotel BOSS stał się sceną dla wyjątkowych koncertów muzyki poważnej, którą prezentowali wybitni muzycy z Polski i ze świata. Galę Finałową uświetni występ Lwowskiej Orkiestry Kameralnej, której dyrygentem jest Yurii Berevetzky. Zagrają również Stanisław Drzewiecki (fortepian), Gary Guthman (trąbka jazzowa, kompozytor), Konstanty Vilensky (fortepian, kompozytor), Wojciech Gogolewski (fortepian), Paweł Pańta (kontrabas), Tomasz Kupiec (kontrabas) oraz Piotr Biskupski (perkusja). Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa malarstwa Ryszarda Kalamarza.

Gala Finałowa rozpocznie się w niedzielę, 2 czerwca, o godz. 17:30. Wstęp na nią, tak jak na wszystkie koncerty wchodzące w skład festiwalu, jest bezpłatny. Gościem honorowym wydarzenia będzie prof. Hanna Gronkiewicz-Waltz, Prezydent m.st. Warszawy.

- Nasz hotel ma wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez oraz eventów. Cieszymy się, że mogliśmy je wykorzystać podczas tak ciekawego wydarzenia kulturalnego jak Wawer Music Festival - mówi Bożenna Wygonowska, prezes Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Hotel BOSS. - Działalność dla społeczności lokalnej jest dla nas niezwykle ważna. Już dziś możemy zapowiedzieć, że koncerty V edycji festiwalu również będą się odbywać w naszym hotelu – dodaje Bożenna Wygonowska.

Wawer Music Festival to dziesięciomiesięczny festiwal muzyki klasycznej, który od 2009 r. urozmaica kulturalny kalendarz imprez prawobrzeżnej Warszawy. Jego organizatorem jest Podkarpacka Fundacja Rozwoju Kultury.

Festiwal to jedno z wielu wydarzeń, jakie hotel organizuje dla społeczności lokalnej. Również 2 czerwca na terenie obiektu odbędzie się piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Na imprezę, która rozpocznie się o godz. 13, wstęp jest wolny. Więcej informacji o Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Hotel BOSS można znaleźć na stronie www.hotelboss.pl.


INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij