Gala Finałowa Wawer Music Festival w Hotelu BOSS

Dobiega końca IV edycja Wawer Music Festival, najważniejszego wydarzenia muzycznego prawobrzeżnej Warszawy. Uroczysta Gala Finałowa, na której zagrają m.in. Stanisław Drzewiecki, Gary Guthman oraz Konstanty Vilensky, odbędzie się 2 czerwca w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Hotel BOSS.

W ciągu ostatnich 10 miesięcy Hotel BOSS stał się sceną dla wyjątkowych koncertów muzyki poważnej, którą prezentowali wybitni muzycy z Polski i ze świata. Galę Finałową uświetni występ Lwowskiej Orkiestry Kameralnej, której dyrygentem jest Yurii Berevetzky. Zagrają również Stanisław Drzewiecki (fortepian), Gary Guthman (trąbka jazzowa, kompozytor), Konstanty Vilensky (fortepian, kompozytor), Wojciech Gogolewski (fortepian), Paweł Pańta (kontrabas), Tomasz Kupiec (kontrabas) oraz Piotr Biskupski (perkusja). Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa malarstwa Ryszarda Kalamarza.

Gala Finałowa rozpocznie się w niedzielę, 2 czerwca, o godz. 17:30. Wstęp na nią, tak jak na wszystkie koncerty wchodzące w skład festiwalu, jest bezpłatny. Gościem honorowym wydarzenia będzie prof. Hanna Gronkiewicz-Waltz, Prezydent m.st. Warszawy.

- Nasz hotel ma wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez oraz eventów. Cieszymy się, że mogliśmy je wykorzystać podczas tak ciekawego wydarzenia kulturalnego jak Wawer Music Festival - mówi Bożenna Wygonowska, prezes Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Hotel BOSS. - Działalność dla społeczności lokalnej jest dla nas niezwykle ważna. Już dziś możemy zapowiedzieć, że koncerty V edycji festiwalu również będą się odbywać w naszym hotelu – dodaje Bożenna Wygonowska.

Wawer Music Festival to dziesięciomiesięczny festiwal muzyki klasycznej, który od 2009 r. urozmaica kulturalny kalendarz imprez prawobrzeżnej Warszawy. Jego organizatorem jest Podkarpacka Fundacja Rozwoju Kultury.

Festiwal to jedno z wielu wydarzeń, jakie hotel organizuje dla społeczności lokalnej. Również 2 czerwca na terenie obiektu odbędzie się piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Na imprezę, która rozpocznie się o godz. 13, wstęp jest wolny. Więcej informacji o Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Hotel BOSS można znaleźć na stronie www.hotelboss.pl.


INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

...

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!
Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!

Odkryj Platinum Mountain Hotel & SPA w Szklarskiej Porębie - luksusowy kompleks z nowoczesnym centrum konferencyjnym, strefą wellness oraz trzema restauracjami a' la carte. Idealne miejsce na konferencje, szkolenia i relaksujące wyjazdy biznesowe w otoczeniu Karkonoszy i Gór Izerskich.

Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi

Manor House SPA to miejsce, gdzie każdy detal jest starannie przemyślany, aby zapewnić gościom niezapomniane doświadczenia. Dzięki szerokiej ofercie rekreacyjno-zdrowotnej, nowoczesnemu zapleczu konferencyjnemu oraz luksusowym warunkom noclegowym, jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy eventów firmowych.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz