GBTA i MPI łączą swoje siły, by stworzyć nowy wspólny program edukacji i szkoleń w 2013 roku.

GBTA i MPI łączą swoje siły, by stworzyć nowy wspólny program edukacji i szkoleń  w 2013 roku.
Global Business Travel Association (GBTA) – globalny głos branży meeting industry - i Meeting Professionals International (MPI) – największa i najbardziej aktywna globalna społeczność branży spotkań 8 października 2012 poinformowały o nowym przedsięwzięciu. Obie organizacje będą pracować razem, aby wspólnie tworzyć innowacyjne i najlepsze programy edukacyjne dla branży. "To jest pierwsze i jedyne partnerskie stowarzyszenie zarządów, do którego GBTA przystąpiła od czasu utworzenia swojej Akademii. Wierzymy, że MPI jest odpowiednim partnerem, z którym możemy edukować branżę spotkań i skutecznie docierać z naszą ofertą do tego rynku" - powiedział dyrektor wykonawczy i COO GBTA, Michael W. McCormick. "Nasi członkowie będą czerpać korzyści z tego partnerstwa przez wiele lat". Specjalny komitet wykonawczy zacznie pracować nad nowym programem, który będzie dostępny już w 2013 roku. Obie instytucje łączą swoją dotychczasową wiedzę i doświadczenie, aby pracować nad nowym, atrakcyjnym programem edukacyjnym i ofertą szkoleń.

"Ciągle słyszę od naszych członków, że chcą się stowarzyszać i współpracować w celu pogłębienia swoich zawodowych umiejętności. Współpraca z GBTA umożliwi nam dostarczenie branży profesjonalnych szkoleń z zakresu zarządzania, tworząc nowe standardy doskonałości," powiedziała Cindy D'Aoust, COO MPI. "W efekcie otrzymamy lepszą wartość zarówno dla naszych członków jak i całego przemysłu."
Nowy wyższy poziom szkoleń będzie dostępny zarówno dla członków MPI i GBTA. Zapowiadany plan edukacyjny wyrasta z najlepszych programów GBTA Strategic Meetings Management Certification (SMMC) i MPI Certificate in Meetings Management (CMM).

GBTA to światowy lider turystyki i przemysłu branży spotkań, którego ponad 5000 członków generuje roczny obrót ponad 340 mld USD. MPI Meeting Professionals International to największe globalne stowarzyszenie skupiające profesjonalnych organizatorów spotkań, głęboko wierzące w niepodważalną rolę spotkań firmowych i międzyludzkich kontaktów w procesie osiągania celów organizacji. MPI to ponad
21 000 członków zrzeszonych
w 71 klubach
i oddziałach
w 86 krajach
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić stronę gbta.org/academy lub http://www.mpiweb.org/Education/CMM

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

...

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!
Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!

Odkryj Platinum Mountain Hotel & SPA w Szklarskiej Porębie - luksusowy kompleks z nowoczesnym centrum konferencyjnym, strefą wellness oraz trzema restauracjami a' la carte. Idealne miejsce na konferencje, szkolenia i relaksujące wyjazdy biznesowe w otoczeniu Karkonoszy i Gór Izerskich.

Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi

Manor House SPA to miejsce, gdzie każdy detal jest starannie przemyślany, aby zapewnić gościom niezapomniane doświadczenia. Dzięki szerokiej ofercie rekreacyjno-zdrowotnej, nowoczesnemu zapleczu konferencyjnemu oraz luksusowym warunkom noclegowym, jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy eventów firmowych.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz