GBTA i MPI łączą swoje siły, by stworzyć nowy wspólny program edukacji i szkoleń w 2013 roku.

GBTA i MPI łączą swoje siły, by stworzyć nowy wspólny program edukacji i szkoleń  w 2013 roku.
Global Business Travel Association (GBTA) – globalny głos branży meeting industry - i Meeting Professionals International (MPI) – największa i najbardziej aktywna globalna społeczność branży spotkań 8 października 2012 poinformowały o nowym przedsięwzięciu. Obie organizacje będą pracować razem, aby wspólnie tworzyć innowacyjne i najlepsze programy edukacyjne dla branży. "To jest pierwsze i jedyne partnerskie stowarzyszenie zarządów, do którego GBTA przystąpiła od czasu utworzenia swojej Akademii. Wierzymy, że MPI jest odpowiednim partnerem, z którym możemy edukować branżę spotkań i skutecznie docierać z naszą ofertą do tego rynku" - powiedział dyrektor wykonawczy i COO GBTA, Michael W. McCormick. "Nasi członkowie będą czerpać korzyści z tego partnerstwa przez wiele lat". Specjalny komitet wykonawczy zacznie pracować nad nowym programem, który będzie dostępny już w 2013 roku. Obie instytucje łączą swoją dotychczasową wiedzę i doświadczenie, aby pracować nad nowym, atrakcyjnym programem edukacyjnym i ofertą szkoleń.

"Ciągle słyszę od naszych członków, że chcą się stowarzyszać i współpracować w celu pogłębienia swoich zawodowych umiejętności. Współpraca z GBTA umożliwi nam dostarczenie branży profesjonalnych szkoleń z zakresu zarządzania, tworząc nowe standardy doskonałości," powiedziała Cindy D'Aoust, COO MPI. "W efekcie otrzymamy lepszą wartość zarówno dla naszych członków jak i całego przemysłu."
Nowy wyższy poziom szkoleń będzie dostępny zarówno dla członków MPI i GBTA. Zapowiadany plan edukacyjny wyrasta z najlepszych programów GBTA Strategic Meetings Management Certification (SMMC) i MPI Certificate in Meetings Management (CMM).

GBTA to światowy lider turystyki i przemysłu branży spotkań, którego ponad 5000 członków generuje roczny obrót ponad 340 mld USD. MPI Meeting Professionals International to największe globalne stowarzyszenie skupiające profesjonalnych organizatorów spotkań, głęboko wierzące w niepodważalną rolę spotkań firmowych i międzyludzkich kontaktów w procesie osiągania celów organizacji. MPI to ponad
21 000 członków zrzeszonych
w 71 klubach
i oddziałach
w 86 krajach
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić stronę gbta.org/academy lub http://www.mpiweb.org/Education/CMM

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum