GCB Press Release - Grupa Travel Sp. z o o. otrzymuje rekomendację PCO - GCB

Grupa Travel Sp. z o.o. otrzymuje rekomendację PCO Profesjonalnych Organizatorów Kongresów (Gdańsk Convention Bureau).

Gdańsk Convention Bureau prowadzi Program Rekomendacji firm wyspecjalizowanych w kompleksowej organizacji i obsłudze kongresów w Gdańsku i Regionie. Rekomendowani PCO musza się wykazać odpowiednim doświadczeniem w planowaniu i organizacji eventów, udokumentować odpowiednią ilość spotkań wg wymogów regulaminu, posiadać zaplecze techniczne oraz zespół pracowników umożliwiających kompleksowa realizację zadania. Program rekomendacji GCB jest oparty na założeniach programu Convention Bureau of Poland, dostosowany do możliwości Gdańska i Regionu.

Dzięki rekomendacjom Convention Bureau potencjalni zleceniodawcy organizacji konferencji mają pewność, że oferowane usługi
zostaną zrealizowane na najwyższym poziomie. GCB biorąc aktywny udział w różnego rodzaju wydarzeniach branżowych w kraju i zagranicą, promuje również PCO, jako firmy, z którymi na bieżąco współpracuje i może rekomendować jakość świadczonych przez nie usług. Ponadto wszystkie zlecenia spływające do Gdańsk Convention Bureau w pierwszej kolejności przesyłane są do rekomendowanych Profesjonalnych Organizatorów Kongresów. Grupa Travel Sp. z o.o. dołączyła do 5 innych firm posiadających rekomendację. Serdecznie gratulujemy!

Zachęcamy do przyłączenia się do naszego programu. Szczegóły przystąpienia do systemu rekomendacji dostępne są na stronie http://www.gdanskconvention.pl/zorganizuj-spotkanie#/pco/page
Więcej informacji na temat systemu rekomendacji udziela p. Adriana Kluczyńska [email protected] tel. 58 3000 659.

O GDANSK CONVENTION BUREAU:

Gdańsk Convention Bureau (GCB) zostało powołane w 2005 roku jako miejskie biuro kongresów. Jest częścią Gdańskiej Organizacji Turystycznej, stowarzyszenia, które zrzesza ponad 110 członków. Miasto Gdańskjest strategicznym Partnerem. Na mocy porozumienia z Polską Regionalną Organizacją Turystyczną (PROT) GCB jest odpowiedzialne za promocję turystyki biznesowej. Od 2007 GCB jest pełnoprawnym członkiem ICCA - największego stowarzyszenia w branży.

Głównym zadaniem Gdańsk Convention Bureau jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w naszym regionie. Obecnie, jednym z najważniejszych projektów realizowanych przez Gdańsk Convention Bureau (GCB) jest kampania promocyjna "Promocja turystyki biznesowej jako markowego produktu Gdańska i Pomorza". Projekt ten współfinansowany jest z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013 (RPO WP).

Follow us:
FACEBOOK www.facebook.com/gdanskconventionbureauTWITTER
GdanskRegionCVBYOUTUBE www.youtube.com/GdanskRegionCVBSLIDESHARE
www.slideshare.net/GdanskRegionCVB

Serdecznie pozdrawiam

Marta Wisniewska
Koordynator Convention

[email protected]@gdansk4u.pl
Gdańska Organizacja Turystyczna / Gdańsk Convention
Bureautel.: +48 58 300-06-59, fax: +48 58 301-66-37ul. Długi Targ 28/29,
80-830 Gdańsk, Polska www.gdanskconvention.pl

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz