Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
7.02.2013

Gdańscy Ambasadorzy Kongresów przyciągają eventy do Polski

W dniach 29-31 maja 2013 w Juracie odbędzie się 11. International Conference on Information Management.

Wydarzenie jest organizowane przez Katedrę Informatyki Ekonomicznej na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego i pod auspicjami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Celem konferencji jest możliwość zaprezentowania uczestnikom nowych systemów, metod, technik oraz narzędzi służących zarządzaniu informacją oraz zapoznanie z możliwościami ich wykorzystania w szeroko pojmowanym biznesie. Podczas spotkania specjaliści z całego świata będą mieć szansę wymiany doświadczeń i swoich osiągnięć w dziedzinie zarządzania informacją. Na długiej liście zagadnień, które zostaną poruszone podczas konferencji są m.in. systemy zarządzania informacją w biznesie, technologie informatyczne oraz komunikacyjne oraz e-turystyka.

Formularz rejestracyjny jest dostępny na stronie http://www.im-conference.net

W konferencji udział weźmie dwóch Ambasadorów Kongresów Polski z Gdańska i Regionu: prof. Bernard Kubiak, Uniwersytet Gdański i Przewodniczący Komitetu Naukowego Konferencji (Ambasador Kongresów Polskich od 2012 roku) oraz prof. Stanisław Wrycza, Uniwersytet Gdański (Ambasador Kongresów Polskich od 2005 roku).

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij