Gdańsk Convention Bureau poruszy wyobraźnią Skandynawów

Już 21 stycznia 2013 przedstawiciel GCB, będzie reprezentował Pomorze na spotkaniu - "Polska. Move your imagination", które odbędzie się w Goteborgu.

Na zaproszenie Poland Convention Bureau, w spotkaniu wezmą udział dwie destynacje: Gdańsk oraz Katowice. Prezentacja możliwości konferencyjnych Polski odbędzie się w hotelu Clarion Post, podczas spotkania Meeting Industry Week (Motes Industry Veckan 2013).

Uczestnikami będzie ok. 20 wyselekcjonowanych reprezentantów stowarzyszeń, firm i agencji branży spotkań z rynku szwedzkiego.

Selekcją gości na zlecenie PCB POT zajmie się wyłączny organizator spotkania Meeting Industry Week w Goteborgu i wydawca jedynego branżowego magazynu Meeting International. Polskę reprezentować będą: Aneta Książek (Poland Convention Bureau), Marta Wiśniewska (Gdańsk Convention Bureau), Krystian Gryglaszewski (Katowice CVB). Zespół wesprze swoją obecnością Małgorzata Hudyma, dyrektor Ośrodka POT w Sztokholmie. Promocję Grodu nad Motławą wspiera Hotel Gdańsk, który ufundował voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób. Voucher zostanie przekazany podczas spotkania szczęśliwemu zwycięzcy loterii.

Do tej pory Gdańsk Convention Bureau brało udział w road shows wraz Poland Convention Bureau, które zostały zorganizowane we Frankfurcie, Paryżu oraz Londynie oraz Brukseli. GCB było Głównym Partnerem i sponsorem dwóch z powyższych spotkań. Samodzielnie GCB zorganizowało road show w Monachium, a w tym roku planuje kolejne.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum