Gdańsk i Region po raz kolejny na największych targach turystyki biznesowej!

W dn. 22-24 maja 2012 r. we Frankfurcie odbędą się targi IMEX - The worldwide exhibition for incentive travel, Meetings and Events. Targi IMEX przeznaczone są wyłącznie dla branżowców z sektora przemysłu spotkań tj. profesjonalnych organizatorów kongresów i konferencji, centrów konferencyjnych, miejskich i regionalnych Convention Bureaux, narodowych organizacji turystycznych, przewoźników, hotelarzy, profesjonalnych organizatorów imprez motywacyjnych. Należą one do najważniejszych i największych wydarzeń targowych z zakresu przemysłu spotkań w Europie i na świecie. Głównymi kupującymi oferty podczas targów IMEX są Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Włochy, Belgia oraz Azja i Australia.

Organizatorzy targów IMEX oferują znany i dobrze funkcjonujący Program Hosted Buyers, zapewniając wszystkim wystawcom indywidualne grafiki spotkań. W 2011 r. w targach IMEX wzięło udział 3 500 wystawców z ponad 150 krajów w tym 3 887 hosted buyers z 68 państw. Gdańsk Convention Bureau konsekwentnie realizuje politykę promocji Gdańska i Regionu, poprzez konkretne produkty turystyczne, oferty związane z wyróżnikami regionu: Solidarnością, Bursztynem, Morzem i Zamkami Gotyckimi (turystyką aktywną). W tym roku stoisko wystawiennicze Gdańska i Regionu będzie nawiązywało do "Solidarity & Freedom" - otwartości Miasta i mieszkańców Grodu nad Motławą na nowe idee, pomysły, innowacje.

Partnerami GCB w trakcie tegorocznych targów są AmberExpo oraz Maestro Meetings and Incentives Sp. z o.o. Będzie to już 10 edycja targów i z tej okazji organizatorzy przygotowali wiele dodatkowych atrakcji zarówno o dla wystawców jak i odwiedzających.

Zapraszamy! Odwiedź nas na stoisku nr F380

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz