Gdańsk na targach IMEX 2013

Po raz kolejny Gdańsk i Region będą promowane podczas jednych z największych targów turystyki biznesowej w Europie - IMEX 2013 we Frankfurcie.

Międzynarodowe targi podróży motywacyjnych, spotkań i imprez IMEX, których tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 21-23 maja, to znakomita okazją, aby wypromować Gdańsk i Region jako atrakcyjną destynację turystyki biznesowej i zachęcić korporacje oraz stowarzyszenia do zorganizowania właśnie w Gdańsku kolejnej konferencji, kongresu czy szkolenia. Przedstawiciele Gdańsk Convention Bureau / Gdańskiej Organizacji Turystycznej dołożą wszelkich starań, aby stoisko F380 Gdańska i Regionu było jednym z najbardziej obleganych!

Tym razem Gdańsk połączył siły z Gdynią. Partnerem Gdańsk Convention Bureau podczas targów będzie Hala Widowiskowo-Sportowa Gdynia, laureat m.in. tegorocznego konkursu MP Power Awards za najlepszy obiekt wielofunkcyjny.

W poprzedniej edycji IMEX w roku 2012 wzięło udział 3500 wystawców z 157 krajów, reprezentujących krajowe i regionalne biura turystyczne, największe grupy hotelowe, linie lotnicze, convention bureaux, usługodawców, stowarzyszenia, korporacje i itp. Organizatorzy przewidują, że tegoroczny event będzie się cieszył jeszcze większym zainteresowaniem.

Podobnie, jak w latach ubiegłych Gdańsk Convention Bureau przygotowało szereg atrakcji dla wszystkich odwiedzających stanowisko Gdańska i Regionu, w tym m.in. degustację polskich słodyczy podczas Happy Hour (wtorek 21 maja, godzina 15:00) oraz ..... aby się przekonać zapraszamy do odwiedzenia stanowiska F380 Gdańska i Regionu podczas targów IMEX 2013 we Frankfurcie!


INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz