Gdańsk po raz drugi na EFEA Europe + Asia Event Forum

EFEA Europe+Asia Forum odbędzie się w dniach 23-25 stycznia 2013 w Petersburgu. EFEA jest konferencją skierowaną do profesjonalistów z branży spotkań. Obejmuje ona obszar Rosji, jak i również innych zainteresowanych tym tematem krajów, posiadających wspólne cele biznesowe. Gdańsk będzie miał szansę zaprezentować się tam już drugi raz z rzędu. Anna Górska - prezes zarządu Gdańsk Convention Bureau/Gdańskiej Organizacji Turystycznej, będzie pełniła rolę mówcy i weźmie udział w dwóch sesjach. Przedstawi prezentację pod tytułem: "Infrastruktura kongresowa: ocena, możliwości", podczas której podjęta zostanie próba odpowiedzi na następujące pytania: Jakie wymierne korzyści przynoszą duże spotkania? Czy faktycznie są warte realizacji? Jak właściwie wykorzystywać nowopowstałą infrastrukturę?

Anna Górska sięgnie po najbliższe przykłady - zeszłoroczne EURO 2012 i związane z tym wydarzeniem inwestycje w Polsce. Promocja związana z realizacją omawianych mistrzostw przyniosła bardzo pozytywne efekty. Udało się stworzyć i umocnić w świadomości takie nazwy jak AmberExpo i stadion PGE Arena. W trakcie prezentacji pojawią się próby odpowiedzi na pytania o przyszłość omawianych obiektów. Pani Anna Górska będzie też moderatorem panelu dyskusyjnego: "Social media i aplikacje mobile: porady dla użytkowników".

Nadrzędnym celem EFEA jest stworzenie dobrego gruntu pod umacnianie relacji międzynarodowych i zwiększanie aktywności inwestycyjnej.

Program Forum będzie składał się z następujących elementów:
- Sesja plenarna i panel dyskusyjny: uczestnicy będą rozmawiać o zmianach dotykających cały sektor branży spotkań.
- Spotkania przy okrągłym stole, tematyczne panele dyskusyjne: przemysł targowy, przemysł spotkań, turystyka biznesowa, marketing terytorialny.
- Sesje regionalne: dyskusje dotyczące możliwości, sytuacji wyjątkowych i wyzwań, które przemysł spotkań stawia przed organizatorami.
- Rosyjsko - niemiecka sesja przy współpracy z Association of the German Trade Fair Industry (AUMA): rozmowa na temat palących kwestii dotyczących działalności niemieckich organizatorów wystawienniczych/targowych w Rosji; nauczania w obszarze przemysłu targowego (wymiana doświadczeń pomiędzy niemieckimi i rosyjskimi menedżerami).
- Centrum spotkań: miejsca dla spotkań indywidualnych

Uczestnictwo w Forum daje gwarancję zaznajomienia się zarówno z najnowszymi trendami przemysłu spotkań, jak i szczegółowymi informacjami branżowymi. To spotkanie jest również szansą na zaprezentowanie własnych koncepcji i planów w środowisku specjalistów. Pozwól dalej rozwijać się swojej sieci biznesowej!

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum