Gdańsk promuje się w Amsterdamie

Road show to zamknięte spotkania organizowane dla profesjonalistów rynku spotkań z rynków priorytetowych dla Polskiej Organizacji Turystycznej/Poland Convention Bureau POT/PCB, podczas którego przedstawiciele zaproszonych destynacji prezentują potencjał konferencyjny miasta.

Holendrzy odkrywają Gdańsk

Ponad dwustu holenderskich meeting plannerów, przedstawicieli agencji eventowych, organizatorów kongresów miało szansę zapoznać się z możliwościami konferencyjnymi Gdańska, Krakowa oraz Katowic. Prezentacja Polski jako destynacji konferencyjnej odbyła się przy okazji NL Conference 2013, spotkania profesjonalistów branży zrzeszonych w stowarzyszeniu MPI. Konferencja promowana pod hasłem "For your eyes only" odbyła się w nowym centrum filmowym w Amsterdamie - EYE Film Institute, gdzie po przywitaniu gości zaprezentowany został spot reklamowy "Events in Polska", jako inspiracja do rozmów z przedstawicielami z polskich biur CVBs i DMC obecnych na spotkaniu: Aneta Książek, Robert Kępiński - Poland Convention Bureau / POT, Marta Wiśniewska - Gdańsk Convention Bureau, Krystian Gryglaszewki - Katowice Convention Bureau, a także przedstawiciele Kraków Convention Bureau, DMC Poland oraz firmy Mazurkas. Polska reprezentacja miała w ramach NL Conference zagwarantowany tzw. Polish corner.

Spotkanie to było znakomitą okazją, aby poznać bliżej meeting plannerów, porozmawiać o organizowanych przez nich eventach oraz przekazać szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych obiektów. Wiedza Holendrów na temat Gdańska i Regionu jest na pewno pełniejsza, a szansa na przyjazd do Trójmiasta w celach biznesowych większa. Miłym zaskoczeniem dla gości była Gdańska aplikacja konferencyjno - eventowa GCBeVENT i fakt, że jest ona oferowana bezpłatnie na eventy organizowane na Pomorzu.

Loteria z upominkami na zakończenie
Na koniec, tradycyjnie już, odbyła loteria nagród ufundowanych przez regionalnych partnerów. Goście otrzymali vouchery na pobyt i przelot do Polski a także upominki, w tym gdański Goldwasser - prezent przekazany przez Gdańsk Convention Bureau

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz