Gdańsk widoczny na 51 Kongresie ICCA

W dniu 21-24.10.2012 odbyło się w San Juan, Puerto Rico, Walne Posiedzenie Członków ICCA wraz z dorocznym Kongresem. W kongresie uczestniczyły dwie osoby z Polski, Krzysztof Celuch, Kierownik Poland Convention Bureau oraz Anna Górska, Prezes Gdańsk Convention Bureau/Gdańska Organizacja Turystyczna.

Anna Górska, wybrana ostatnio na przewodniczącą Oddziału Europy Centralnej, była odpowiedzialna za zorganizowanie i przeprowadzenie spotkania członków oddziału obecnych na kongresie. W półtoragodzinnym spotkaniu przeprowadzono warsztaty, mające na celu zbadanie oczekiwań gości wobec Chaptera oraz stowarzyszenia ICCA. Dyskutowano na nim również o merytorycznym programie przyszłorocznego spotkania oddziału Europy Centralnej w Petersburgu.


Urozmaiceniem był pokaz tańca salsy, który zaprezentowany został przez profesjonalnych tancerzy. Anna Górska uczestniczyła również w panelu dyskusyjnym dot. nowych modeli współpracy pomiędzy członkami ICCA, przedstawiając przykład współpracy Gdansk i Jonkoping Convention Bureau. Podczas wykładu podzieliła się doświadczeniami ze współpracy oraz starała się przekonać słuchaczy, że warto nawiązywać takie sieci

współpracy, z biurami i miastami o podobnym charakterze. Gdańsk Convention Bureau było widoczne także podczas sesji dot. mediów społecznościowych, gdzie jako przykład omawiano działania GCB m.in. na Facebook i Twitterze. Sesja była prowadzona online i dzięki temu osoby nie będące na kongresie mogły brać w niej udział.

Podczas kongresu ICCA, Gdańsk Convention Bureau wspólnie z Hotelem Gdańsk wystawiło na aukcję voucher na dwuosobowy weekendowy pobyt w hotelu. GCB dołączyło do pakietu Kartę Turysty. Środki zebrane podczas aukcji przeznaczone będą na rozwój młodych profesjonalistów branży przemysłu spotkań. Jak co roku podczas kongresu przedstawianych jest wiele zagadnień dot. rozwoju turystyki biznesowej, a główne cele na których koncentruje się ICCA, to edukacja członków oraz tzw. networking, czyli utrzymywanie i nawiązywanie bliskich, personalnych relacji pomiędzy zrzeszonymi firmami, które w przyszłości owocują kontaktami biznesowymi.

Program całego kongresu oraz relacja fotograficzna znajdują się pod
poniższym linkiem: http://www.iccaworld.com/dbs/congress2012/

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!
Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!

Odkryj możliwości organizacji wydarzeń biznesowych i kulturalnych w najnowocześniejszych Multikinach w Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Gdańsku. Obiekty zapewniają unikalne doznania audiowizualne oraz doskonałe warunki dla efektywnej komunikacji.

Restauracja na spotkanie biznesowe w centrum Warszawy - polecamy Moxo Restaurant & Club!
Restauracja na spotkanie biznesowe w centrum Warszawy - polecamy Moxo Restaurant & Club!

Odkryj niepowtarzalne doświadczenie kulinarno-muzyczne w sercu Warszawy. MOXO Restaurant & Club to połączenie wyrafinowanej kuchni, energetycznej atmosfery klubowej i spektakularnej przestrzeni eventowej. Zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe lub wieczór pełen smaku i muzyki w MOXO już dziś!

Kino na konferencję w stolicy? Warszawskie Multikina polecają się na wszelkie eventy firmowe!
Kino na konferencję w stolicy? Warszawskie Multikina polecają się na wszelkie eventy firmowe!

Multikina w Warszawie to nie tylko miejsca projekcji filmów, ale także doskonałe przestrzenie na konferencje i spotkania biznesowe. Oferując najnowocześniejsze wyposażenie i bogatą gamę usług dodatkowych, Multikina zapewniają niezapomniane doznania zarówno kulturalne, jak i biznesowe. 

Hotel 4-gwiazdkowy w Gdańsku - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto z bogatą ofertą sal konferencyjnych!
Hotel 4-gwiazdkowy w Gdańsku - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto z bogatą ofertą sal konferencyjnych!

Zaplanuj swoje biznesowe wydarzenie w eleganckim Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto. Doskonała lokalizacja, obszerne centrum konferencyjne, wyśmienita kuchnia i liczne udogodnienia sprawią, że Twoje spotkanie będzie niezapomnianym sukcesem.

Archiwum