Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
29.08.2013

Gdańsk z konferencją MPI Poland Club

Gdańsk z konferencją MPI Poland Club Tylko kilka dni zostało do kolejnego spotkania MPI Poland Club. Już 6 września w niedawno oddanym do użytku Olivia Business Centre w Gdańsku, o tym jak zarządzać międzynarodowym zespołem opowiedzą Jake Jephcott, Director – International Development w Olivia Business Centre oraz Bartosz Jurkiewicz.

6 września szkolenia połączone z warsztatami pomogą zdobyć cenną wiedze na temat zarządzania międzynarodowym zespołem. Jak wykorzystać różnice kulturowe pracowników i jaki wpływ mają one na efektywność grupy ? Czego uczyć się od zagranicznych partnerów i co my Polacy mamy im do zaoferowania? O swoich doświadczeniach opowiedzą ludzie, którzy swoją karierę związali z Polską.

Jednym z prelegentów zostanie International Development Jake Jephcott. W Olivia Business Centre jest odpowiedziany za kreowanie i realizacje strategii rozwojowej firmy. W większym zakresie Jake wspołpracuje także z władzami lokalnymi Gdańska by promować region jako atrakcyjne miejsce na rynku nieruchomości, miejsce kultury, sztuki i rozrywki.

Bartosz Jurkiewicz doświadczenie zbierał w trzech obszarach zawodowych. Jako Travel management organizował i prowadził wyjazdy typu adventure i incentive niemal na wszystkie kontynenty. Pracując z kilkoma agencjami jako Event management współtworzył duże międzynarodowe projekty dla UEFA czy Castrol, by w końcu jako trener biznesu prowadzić szkolenia dla firm z branży turystycznej, organizacji pozarządowych i studenckich.

Start o godzinie 10 w sali konferencyjnej Olivia Business Centre w Gdańsku. Rejestracja na stronie www.mpi.conrego.pl


INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij