Gdańsk z konferencją MPI Poland Club

Gdańsk z konferencją MPI Poland Club
Tylko kilka dni zostało do kolejnego spotkania MPI Poland Club. Już 6 września w niedawno oddanym do użytku Olivia Business Centre w Gdańsku, o tym jak zarządzać międzynarodowym zespołem opowiedzą Jake Jephcott, Director – International Development w Olivia Business Centre oraz Bartosz Jurkiewicz.

6 września szkolenia połączone z warsztatami pomogą zdobyć cenną wiedze na temat zarządzania międzynarodowym zespołem. Jak wykorzystać różnice kulturowe pracowników i jaki wpływ mają one na efektywność grupy ? Czego uczyć się od zagranicznych partnerów i co my Polacy mamy im do zaoferowania? O swoich doświadczeniach opowiedzą ludzie, którzy swoją karierę związali z Polską.

Jednym z prelegentów zostanie International Development Jake Jephcott. W Olivia Business Centre jest odpowiedziany za kreowanie i realizacje strategii rozwojowej firmy. W większym zakresie Jake wspołpracuje także z władzami lokalnymi Gdańska by promować region jako atrakcyjne miejsce na rynku nieruchomości, miejsce kultury, sztuki i rozrywki.

Bartosz Jurkiewicz doświadczenie zbierał w trzech obszarach zawodowych. Jako Travel management organizował i prowadził wyjazdy typu adventure i incentive niemal na wszystkie kontynenty. Pracując z kilkoma agencjami jako Event management współtworzył duże międzynarodowe projekty dla UEFA czy Castrol, by w końcu jako trener biznesu prowadzić szkolenia dla firm z branży turystycznej, organizacji pozarządowych i studenckich.

Start o godzinie 10 w sali konferencyjnej Olivia Business Centre w Gdańsku. Rejestracja na stronie www.mpi.conrego.pl


INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz