Szybkie wyszukiwanie
Hotel Zalewski ****
24.10.2012

Gdańskie Sukcesy

Od początku swojej działalności Gdańska Organizacja Turystyczna i powstałe w 2005 roku Gdańsk Convention Bureau otrzymało od swoich partnerów i przyjaciół wiele ciepłych słów i dowodów uznania za swoją działalność. Szczególnie w ostatnim czasie, zarówno Gdańska Organizacja Turystyczna, jak i Gdańsk Convention Bureau zostały docenione za swoją działalność, czego wyrazem są liczne nagrody, w tym indywidualne wyróżnienia dla Prezes Zarządu GOT/GCB Anny Górskiej, która m.in. została w sierpniu Przewodniczącą oddziału Europy Centralnej ICCA (największego na świecie stowarzyszenia skupiającego ponad 800 podmiotów związanych z turystyką biznesową) oraz znalazła się wśród zasłużonych dla Turystyki przez Ministerstwo Sportu i Turystyki podczas uroczystej gali "Move your imagination", która odbyła się w Warszawie.

Wielkim sukcesem okazało się wprowadzenie mobilnej aplikacji gdansk4uMOBILE nagrodzonej m.in. "Wawrzynem Polskiej Turystyki" oraz wyróżnionej podczas Światowego Dnia Turystyki. Wcześniej gdansk4uMOBILE zajęła I miejsce wśród najpopularniejszych miejskich aplikacji mobilnych w Polsce. Organizacja żywi nadzieję, że również pierwsza w Polsce mobilna aplikacja kongresowo - eventowa GCBeVENT stworzona na potrzeby Gdańsk Convention Bureau okaże się prawdziwym hitem na rynku turystyki biznesowej. Gdańsk Convention Bureau może się również pochwalić nagrodą, którą otrzymało niedawno w 5. edycji międzynarodowego festiwalu filmów turystycznych ART&TUR za spot promujący 4 produkty turystyki biznesowej Gdańsk i Regionu: bursztyn, morze, zamki gotyckie oraz Solidarność. Za projekt programu promującego wymienione produkty turystyczne GCB otrzymało nagrodę w konkursie Brief for Poland "Welcome 2012".

Od lat GOT dba o jakość obsługi turystów - organizując szkolenia dla pracowników oraz coroczne badanie "Tajemniczy klient". Utrzymywanie wysokich standardów w punktach Informacji Turystycznej potwierdzają nagrody: "Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej wśród miast-gospodarzy EURO 2012 w Polsce" (Gdańskie Centrum Informacji Turystycznej) oraz najwyższa ocena certyfikacyjna dla "Informacji Turystycznych" przyznawana przez Polską Organizację Turystyczną. W ciągu ostatnich lat GOT stworzył w Gdańsku nowoczesny, wielowymiarowy system Informacji Turystycznej: punkty stacjonarne, rowerowa (sezonowa) "it", portal turystyczny www.gdansk4u.pl, aplikacja mobilna gdansk4u MOBILE, a teraz udział w wojewódzkim projekcie, który obejmuje sieć infomatów. Z tych wszystkich źródeł Informacji korzysta rocznie kilkaset tysięcy osób.

Od chwili debiutu w maju 2009 roku Karta stała się liderem rynku w Polsce. Dzięki zaufaniu Partnerów i ich chęci do współpracy zintegrowano w jednym miejscu blisko 250 ofert, dzięki czemu pokazano bogatą i różnorodną ofertę turystyczną Gdańska i Metropolii. Wiele nagród branżowych potwierdziło, że powstał bardzo dobry produkt, ale najcenniejszym wyróżnieniem była nagroda internautów (mieszkańców i turystów) - "Top Produkt Pomorza".

Równie ważne, jak otrzymane nagrody i wyróżnienia są dla Organizacji słowa uznania, które wysyłają partnerzy. Tak jak podziękowania, które Gdańsk Convention Bureau otrzymało od organizatorów spotkań z całej Polski po zorganizowanej w sierpniu wizycie studyjnej w regionie: "Jeszcze raz bardzo serdecznie Wam dziękuję za zorganizowanie tego świetnego study tour'a. Cieszę się, że mogłam w nim uczestniczyć i na pewno poszerzyło to moją wiedzę o możliwościach konferencyjnych Trójmiasta. Chciałam również dodać, że dzięki Waszemu serdecznemu nastawieniu i przyjacielskiej aurze, atmosfera była wspaniała!" - DMC Poland.

"Jesteście (GCB) mega profesjonalne - i to było widać na każdym kroku programu. W moim przypadku wyjazd z Wami się opłacił i bardzo dużo z niego skorzystałam! Macie w sobie to "coś" co do Was ciągnie!" - UTE Travel Incentive & Events oraz te otrzymane po szkoleniu EIBTM Talks Technology, w którym udział wzięli przedstawiciele branży turystyki biznesowej z Gdańska, a w roli prelegentów wystąpiło czterech zagranicznych ekspertów w dziedzinie wykorzystania nowych technologii w branży spotkań: "Bardzo dziękujemy za możliwość wzięcia udzialu w szkoleniu" EIBTM Talks Technology.

"Tematyka szkolenia bardzo interesująca - szczególnie część dotycząca rewolucji mobilnej oraz prezentacja nowej aplikacji mobilnej GCB. Prowadzący poszczególne prezentacje posiadają bardzo duża wiedze na temat przyszłości przemysłu spotkań co na pewno zainteresowało wszystkich uczestników szkolenia z hoteli oraz branży eventowej. Dziękujemy GCB za organizacje tego rodzaju szkolenia, mogąc przy okazji spotkać się ze środowiskiem hotelarskim i przy okazji wymienić doświadczenia na temat trendów i przyszłości spotkań w Trójmieście" - Karolina Ferenc, Scandic Gdańsk

"Sehr geehrte Frau Schroeder, ich danke Ihren sehr herzlich für Ihre
unverzügliche Hilfsbereitschaft. Das hat meine Familie und mich sehr
erfreut. Herzliche Grüße aus dem Aller-Leine-Tal in Niedersachsen." - Lena und Familie

"Thank you for your quick answer. You are a really good ambassador for
your city! We are looking forward to our trip to Gdansk even more now. With kind regards," - D.P.

"Dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu wycieczki szkolnej." -
maturzyści z Bielska Białej

"Witam, dziękuję za pomoc. Nie spodziewałam się aż tylu Informacji i tak
miłej i szybkiej obsługi. Serdeczne dzięki!!! Pozdrawiam." - Ewa z Poznania

"Bonjour, nous vous remercions pour ces informations détaillées, et bravo pour l'effort de les avoir envoyées en Français. Bonne journée." - Gaetano


INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij