Gdańskie Sukcesy

Od początku swojej działalności Gdańska Organizacja Turystyczna i powstałe w 2005 roku Gdańsk Convention Bureau otrzymało od swoich partnerów i przyjaciół wiele ciepłych słów i dowodów uznania za swoją działalność. Szczególnie w ostatnim czasie, zarówno Gdańska Organizacja Turystyczna, jak i Gdańsk Convention Bureau zostały docenione za swoją działalność, czego wyrazem są liczne nagrody, w tym indywidualne wyróżnienia dla Prezes Zarządu GOT/GCB Anny Górskiej, która m.in. została w sierpniu Przewodniczącą oddziału Europy Centralnej ICCA (największego na świecie stowarzyszenia skupiającego ponad 800 podmiotów związanych z turystyką biznesową) oraz znalazła się wśród zasłużonych dla Turystyki przez Ministerstwo Sportu i Turystyki podczas uroczystej gali "Move your imagination", która odbyła się w Warszawie.

Wielkim sukcesem okazało się wprowadzenie mobilnej aplikacji gdansk4uMOBILE nagrodzonej m.in. "Wawrzynem Polskiej Turystyki" oraz wyróżnionej podczas Światowego Dnia Turystyki. Wcześniej gdansk4uMOBILE zajęła I miejsce wśród najpopularniejszych miejskich aplikacji mobilnych w Polsce. Organizacja żywi nadzieję, że również pierwsza w Polsce mobilna aplikacja kongresowo - eventowa GCBeVENT stworzona na potrzeby Gdańsk Convention Bureau okaże się prawdziwym hitem na rynku turystyki biznesowej. Gdańsk Convention Bureau może się również pochwalić nagrodą, którą otrzymało niedawno w 5. edycji międzynarodowego festiwalu filmów turystycznych ART&TUR za spot promujący 4 produkty turystyki biznesowej Gdańsk i Regionu: bursztyn, morze, zamki gotyckie oraz Solidarność. Za projekt programu promującego wymienione produkty turystyczne GCB otrzymało nagrodę w konkursie Brief for Poland "Welcome 2012".

Od lat GOT dba o jakość obsługi turystów - organizując szkolenia dla pracowników oraz coroczne badanie "Tajemniczy klient". Utrzymywanie wysokich standardów w punktach Informacji Turystycznej potwierdzają nagrody: "Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej wśród miast-gospodarzy EURO 2012 w Polsce" (Gdańskie Centrum Informacji Turystycznej) oraz najwyższa ocena certyfikacyjna dla "Informacji Turystycznych" przyznawana przez Polską Organizację Turystyczną. W ciągu ostatnich lat GOT stworzył w Gdańsku nowoczesny, wielowymiarowy system Informacji Turystycznej: punkty stacjonarne, rowerowa (sezonowa) "it", portal turystyczny www.gdansk4u.pl, aplikacja mobilna gdansk4u MOBILE, a teraz udział w wojewódzkim projekcie, który obejmuje sieć infomatów. Z tych wszystkich źródeł Informacji korzysta rocznie kilkaset tysięcy osób.

Od chwili debiutu w maju 2009 roku Karta stała się liderem rynku w Polsce. Dzięki zaufaniu Partnerów i ich chęci do współpracy zintegrowano w jednym miejscu blisko 250 ofert, dzięki czemu pokazano bogatą i różnorodną ofertę turystyczną Gdańska i Metropolii. Wiele nagród branżowych potwierdziło, że powstał bardzo dobry produkt, ale najcenniejszym wyróżnieniem była nagroda internautów (mieszkańców i turystów) - "Top Produkt Pomorza".

Równie ważne, jak otrzymane nagrody i wyróżnienia są dla Organizacji słowa uznania, które wysyłają partnerzy. Tak jak podziękowania, które Gdańsk Convention Bureau otrzymało od organizatorów spotkań z całej Polski po zorganizowanej w sierpniu wizycie studyjnej w regionie: "Jeszcze raz bardzo serdecznie Wam dziękuję za zorganizowanie tego świetnego study tour'a. Cieszę się, że mogłam w nim uczestniczyć i na pewno poszerzyło to moją wiedzę o możliwościach konferencyjnych Trójmiasta. Chciałam również dodać, że dzięki Waszemu serdecznemu nastawieniu i przyjacielskiej aurze, atmosfera była wspaniała!" - DMC Poland.

"Jesteście (GCB) mega profesjonalne - i to było widać na każdym kroku programu. W moim przypadku wyjazd z Wami się opłacił i bardzo dużo z niego skorzystałam! Macie w sobie to "coś" co do Was ciągnie!" - UTE Travel Incentive & Events oraz te otrzymane po szkoleniu EIBTM Talks Technology, w którym udział wzięli przedstawiciele branży turystyki biznesowej z Gdańska, a w roli prelegentów wystąpiło czterech zagranicznych ekspertów w dziedzinie wykorzystania nowych technologii w branży spotkań: "Bardzo dziękujemy za możliwość wzięcia udzialu w szkoleniu" EIBTM Talks Technology.

"Tematyka szkolenia bardzo interesująca - szczególnie część dotycząca rewolucji mobilnej oraz prezentacja nowej aplikacji mobilnej GCB. Prowadzący poszczególne prezentacje posiadają bardzo duża wiedze na temat przyszłości przemysłu spotkań co na pewno zainteresowało wszystkich uczestników szkolenia z hoteli oraz branży eventowej. Dziękujemy GCB za organizacje tego rodzaju szkolenia, mogąc przy okazji spotkać się ze środowiskiem hotelarskim i przy okazji wymienić doświadczenia na temat trendów i przyszłości spotkań w Trójmieście" - Karolina Ferenc, Scandic Gdańsk

"Sehr geehrte Frau Schroeder, ich danke Ihren sehr herzlich für Ihre
unverzügliche Hilfsbereitschaft. Das hat meine Familie und mich sehr
erfreut. Herzliche Grüße aus dem Aller-Leine-Tal in Niedersachsen." - Lena und Familie

"Thank you for your quick answer. You are a really good ambassador for
your city! We are looking forward to our trip to Gdansk even more now. With kind regards," - D.P.

"Dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu wycieczki szkolnej." -
maturzyści z Bielska Białej

"Witam, dziękuję za pomoc. Nie spodziewałam się aż tylu Informacji i tak
miłej i szybkiej obsługi. Serdeczne dzięki!!! Pozdrawiam." - Ewa z Poznania

"Bonjour, nous vous remercions pour ces informations détaillées, et bravo pour l'effort de les avoir envoyées en Français. Bonne journée." - Gaetano


INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz