Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
12.11.2015

Główne cele a długoterminowe zlecenie usług w przedsiębiorstwie

Główne cele a długoterminowe zlecenie usług w przedsiębiorstwie

Już 8 grudnia br. w Warszawie odbędzie się konferencja "Główne cele a długoterminowe zlecenie usług w przedsiębiorstwie". Uczestnicy spotkania będą mieli szansę zapoznać się ze specyfiką rynku usług outsourcingu. Patronem medialnym konferencji jest portal MojeKonferencje.pl.

Podczas tegorocznej konferencji "Główne cele a długoterminowe zlecenie usług w przedsiębiorstwie" poruszone zostaną zagadnienia z zakresu outsourcingu, ze szczególnym uwzględnieniem celów, form i metod outsourcingu oraz kryteriów oceny jego efektywności w przedsiębiorstwach.

Spotkanie kierowane jest przede wszystkim do dyrektorów, kadry kierowniczej wyższego i średniego szczebla, przedstawicieli przedsiębiorstw, kadry menedżerskiej z działów zamówień i zakupów, kadry odpowiedzialnej za optymalizację procesów biznesowych, standardy, jakość usług i zarządzanie ryzykiem, szefów działów finansowych, analityków finansowych oraz osób odpowiedzialnych za nowe technologie i rozwiązania w przedsiębiorstwie.

Tematyka wydarzenia:
1. Metody zarządzania
2. Cele i formy outsourcingu w przedsiębiorstwie
3. Procesy outsourcingu oraz metody i kryteria oceny jego efektywności
4. Rynek outsourcingu usług
5. W świetle dotychczasowych doświadczeń - jaka forma outsourcingu i gdzie się sprawdza?
6. Stosowna dokumentacja

Konferencja odbędzie się 8 grudnia 2015 roku w Golden Floor Plaza w Warszawie. Wcześniejszej rejestracji na spotkanie można dokonywać na  www.successpoint.pl/outsourcing-w-przedsiebiorstwach.

Kontakt:
Ines Messaoud Nacer
Asystentka ds. promocji
Tel. + 48 720 911 825
e-mail:
[email protected]


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij