Gruntowna renowacja Hotelu Wyspiański w Krakowie

Gruntowna renowacja Hotelu Wyspiański w Krakowie

Znajdujący się w doskonałej lokalizacji tuż przy Starym Rynku i Kazimierzu Hotel Wyspiański w Krakowie przeszedł ostatnio gruntowną renowację wnętrz głównej części budynku. Warto przypomnieć, że kilka lat temu został rozbudowany, zyskując  dodatkowe skrzydło.

W Hotelu Wyspiański, który istnieje na krakowskim rynku hotelarskim pod tą marką już ponad 15 lat, pokoje hotelowe zostały poddane kompleksowej renowacji: zmieniono wystrój, meble, całkowicie wyremontowano łazienki. Dzięki tej inwestycji obiekt obecnie posiada tylko dwie kategorie pokoi: Classic i Premium.

Hotel Wyspiański oferuje 210 pokoi Classic i 21 pokoi Premium, łącznie 516 miejsc w 231 pokojach jedno- dwu- i trzyosobowych, stwarzających doskonałe możliwości zakwaterowania dużych grup biznesowych i turystycznych. Odświeżona i unowocześniona baza noclegowa pozwala oferować wyższy, bardziej ujednolicony standard usług, pod rozpoznawalną i cenioną od lat marką.
Oprócz bazy noclegowej hotel oferuje nowoczesne sale konferencyjne i klimatyzowane sale szkoleniowe, które wyposażone są w profesjonalny sprzęt, w pełni klimatyzowane i stanowią idealne miejsce na organizację rozmaitych spotkań biznesowych.Połączenie dbałości o wysoką jakość usług, atuty lokalizacji i doświadczenie przemawia za tym, że hotel jest istotnym punktem mapy noclegowej Krakowa.INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz