Grupa Hotelowa MOLO z nowym prezesem

Robert Fabiański objął funkcję prezesa zarządu Molo Spółki z o.o., do której należy Grupa Hotelowa MOLO. Zastąpił na tym stanowisku Macieja Federowicza, który zakończył pracę w styczniu 2012 roku.

Do obowiązków Roberta Fabiańskiego należy zarządzanie spółką, która posiada obecnie cztery jednostki hotelowe wchodzące w skład Grupy MOLO, a mianowicie: Hotel MAGELLAN*** w Bronisławowie, Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne MOLO w Smardzewicach, Hostel MOLO w Łodzi oraz Ośrodek Wypoczynkowy - Polańczyk w województwie podkarpackim.
W ramach piastowanej funkcji jest odpowiedzialny za całokształt funkcjonowania złożonej organizacji, a w szczególności za osiąganie przez Grupę MOLO założonych w planie finansowym wyników ekonomicznych.

Zarządzanie tak liczebną i złożoną organizacją to niewątpliwie ogromne wyzwanie zawodowe - mówi Robert Fabiański i podkreśla: Moim celem jest uwypuklenie walorów i atrakcyjności wszystkich obiektów należących do Grupy Molo oraz wzmocnienie ich pozycji na rynku hotelarstwa w Polsce.

Robert Fabiański jest doświadczonym managerem z wieloletnią praktyką w zarządzaniu złożonymi strukturami organizacyjnymi. Zanim rozpoczął pracę w Grupie Molo piastował wysokie stanowiska managerskie w zarządach i radach nadzorczych spółek kapitałowych. Pracował między innymi w strukturach giełdowej grupy kapitałowej COMPLEX SA zarządzając grupą spółek. Obecny prezes MOLO ma również praktykę w pracy w międzynarodowym środowisku biznesowym, co niewątpliwie przyda się przy realizacji stawianych przed nim zadań.

W latach 2009-2011 był dyrektorem zarządzającym największej polskiej sieci franczyzowej - Da Grasso odnosząc wraz z nią wymierne sukcesy organizacyjno-ekonomiczne. Był współautorem opracowywania strategii rozwoju sieci, kreował polityką firmy wobec franczyzobiorców sieci Da Grasso oraz współtworzył jej wizerunek na zewnątrz. Był uczestnikiem obrad „okrągłego stołu” polskiej gastronomii. Przez ostatni rok pełnił obowiązki dyrektora Logistyki Spółki Cezex Sp. z o.o.

Doświadczenie Roberta Fabiańskiego poparte jest gruntowną wiedzą zdobytą w trakcie studiów i kariery akademickiej. Nowy prezes Grupy MOLO jest absolwentem i doktorantem Wydziału Organizacji i Zarządzania na Politechnice Łódzkiej. Prywatnie jest zapalonym narciarzem i miłośnikiem jazdy konnej oraz piłki nożnej.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum