Grupa Hotelowa MOLO z nowym prezesem

Robert Fabiański objął funkcję prezesa zarządu Molo Spółki z o.o., do której należy Grupa Hotelowa MOLO. Zastąpił na tym stanowisku Macieja Federowicza, który zakończył pracę w styczniu 2012 roku.

Do obowiązków Roberta Fabiańskiego należy zarządzanie spółką, która posiada obecnie cztery jednostki hotelowe wchodzące w skład Grupy MOLO, a mianowicie: Hotel MAGELLAN*** w Bronisławowie, Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne MOLO w Smardzewicach, Hostel MOLO w Łodzi oraz Ośrodek Wypoczynkowy - Polańczyk w województwie podkarpackim.
W ramach piastowanej funkcji jest odpowiedzialny za całokształt funkcjonowania złożonej organizacji, a w szczególności za osiąganie przez Grupę MOLO założonych w planie finansowym wyników ekonomicznych.

Zarządzanie tak liczebną i złożoną organizacją to niewątpliwie ogromne wyzwanie zawodowe - mówi Robert Fabiański i podkreśla: Moim celem jest uwypuklenie walorów i atrakcyjności wszystkich obiektów należących do Grupy Molo oraz wzmocnienie ich pozycji na rynku hotelarstwa w Polsce.

Robert Fabiański jest doświadczonym managerem z wieloletnią praktyką w zarządzaniu złożonymi strukturami organizacyjnymi. Zanim rozpoczął pracę w Grupie Molo piastował wysokie stanowiska managerskie w zarządach i radach nadzorczych spółek kapitałowych. Pracował między innymi w strukturach giełdowej grupy kapitałowej COMPLEX SA zarządzając grupą spółek. Obecny prezes MOLO ma również praktykę w pracy w międzynarodowym środowisku biznesowym, co niewątpliwie przyda się przy realizacji stawianych przed nim zadań.

W latach 2009-2011 był dyrektorem zarządzającym największej polskiej sieci franczyzowej - Da Grasso odnosząc wraz z nią wymierne sukcesy organizacyjno-ekonomiczne. Był współautorem opracowywania strategii rozwoju sieci, kreował polityką firmy wobec franczyzobiorców sieci Da Grasso oraz współtworzył jej wizerunek na zewnątrz. Był uczestnikiem obrad „okrągłego stołu” polskiej gastronomii. Przez ostatni rok pełnił obowiązki dyrektora Logistyki Spółki Cezex Sp. z o.o.

Doświadczenie Roberta Fabiańskiego poparte jest gruntowną wiedzą zdobytą w trakcie studiów i kariery akademickiej. Nowy prezes Grupy MOLO jest absolwentem i doktorantem Wydziału Organizacji i Zarządzania na Politechnice Łódzkiej. Prywatnie jest zapalonym narciarzem i miłośnikiem jazdy konnej oraz piłki nożnej.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!
Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!

Odkryj Platinum Mountain Hotel & SPA w Szklarskiej Porębie - luksusowy kompleks z nowoczesnym centrum konferencyjnym, strefą wellness oraz trzema restauracjami a' la carte. Idealne miejsce na konferencje, szkolenia i relaksujące wyjazdy biznesowe w otoczeniu Karkonoszy i Gór Izerskich.

Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi

Manor House SPA to miejsce, gdzie każdy detal jest starannie przemyślany, aby zapewnić gościom niezapomniane doświadczenia. Dzięki szerokiej ofercie rekreacyjno-zdrowotnej, nowoczesnemu zapleczu konferencyjnemu oraz luksusowym warunkom noclegowym, jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy eventów firmowych.

W październiku powraca Konferencja Event Biznes — „Nowe Horyzonty”
W październiku powraca Konferencja Event Biznes — „Nowe Horyzonty”

Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią w nowej formie powraca Konferencja Event Biznes, która w tym roku odbędzie się pod nazwą „Nowe Horyzonty” w Warszawie 28 października!

Hotel SPA w Świeradowie-Zdroju - Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort i jego nowoczesne zaplecze konferencyjne!
Hotel SPA w Świeradowie-Zdroju - Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort i jego nowoczesne zaplecze konferencyjne!

Hotel Cottonina to miejsce, które łączy profesjonalizm z gościnnością, oferując kompleksowe usługi dla biznesu w pięknej, naturalnej scenerii. Dzięki szerokiej ofercie usług dodatkowych oraz wyjątkowej atmosferze, Hotel Cottonina stanowi idealne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń biznesowych.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz