Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
28.11.2018

Hilton Berlin City East Side Gallery już otwarty!

Hilton Berlin City East Side Gallery już otwarty!

23 listopada 2018 roku w Berlinie otworzono Hilton Berlin City East Side Gallery. To już trzecia inwestycja marki w Berlinie, zaraz po Hampton by Hilton Berlin City West oraz Hampton by Hilton Berlin City Centre Alexanderplatz. W całym kraju hotelowy gigant posiada łącznie już dziewięć obiektów.

Powstanie Hampton by Hilton Berlin City East Side Gallery wiąże się ze stałym wzrostem liczby turystów, który podróżują zarówno w celach rekreacyjnych, jak i biznesowych. Oferta zaspokajać będzie klientów oczekujących średniego pułapu cenowego. Ogromnym atutem jest położenie w sercu berlińskiego Mercedes Platz, tuż obok Friedrichshain.

Na lotnisko Berlin Tegel Airport i Berlin Schönefeld Airport można dostać się w 40 minut, pokonując 20 kilometrów drogi. Niedaleko zlokalizowana jest także stacja kolejowa Ostbahnhof. Ważnym atutem jest bliskość takich punktów, jak Mercedes-Benz Arena z kinem i kręgielnią oraz Sala koncertowa Verti Music.


Hotel wzbogacił bazę noclegową miasta o 254 pokoje. Goście mogą liczyć na profesjonalnie wyposażone centrum fitness, które jest otwarte całodobowo. W całym Hilton Berlin City East Side Gallery funkcjonuje dostęp do bezprzewodowego internetu. Jest to zdecydowanie ciekawa propozycja podczas odbywania podróży służbowej.


INFORMACJA PRASOWA 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij