Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
13.06.2011

Hilton Garden Inn jeszcze w tym roku w Rzeszowie

W Rzeszowie jeszcze w tym roku powstanie hotel marki Hilton Garden Inn. Inwestor, Develop Inwestment finalizuje już projekt. Obiekt będzie funkcjonowała w ramach ogromnego centrum handlowego Millenium Hall.

Hotel w Rzeszowie będzie dysponował 102 pokojami, nie zabraknie tu również restauracji, fitness center oraz baru. Cała inwestycja ma być zakończona pod koniec 2011 roku, dokładna data nie jest jeszcze znana.

Centrum Millenium Hall już przygotowuje się do otwarcia, właściciele sklepów urządzili już swoje pomieszczenia. Właścicielem całego budynku jest firma Develop Inwestment, część grupy kapitałowej Marma.

Hilton Worldwide planuje szeroką ekspansję na rynki europejskie. Polska jest dla siebie rynkiem strategiczny, dlatego z 90 nowych obiektów, które Hilton Worldwide ma plan otworzyć, aż 6 z nich ma funkcjonować w Polsce: Hilton Wrocław, DoubleTree by Hilton Łódź, Hilton Garden Inn Wrocław, Hilton Garden Inn Kraków Airport, Hilton Garden Inn Rzeszów oraz Hampton by Hilton Świnoujście.

Obecnie w Polsce obiekt marki Hilton Garden Inn można znaleźć w Krakowie.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij