Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
23.11.2017

Ho, ho, ho, Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze poleca się na firmowe Wigilie

Ho, ho, ho, Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze poleca się na firmowe Wigilie


Święta tuż tuż, dlatego czas pomyśleć o Wigilii firmowej, która jest bardzo ważnym momentem w życiu każdej firmy i jej pracowników. Jednym z obiektów konferencyjnych, które przygotowały atrakcyjną ofertę na ten czas jest Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze.

Wspólny czas przy stole zastawionym pysznymi świątecznymi daniami to dobra okazja, by podsumować rok, świętować sukcesy firmy i po prostu zintegrować swoich pracowników, by tworzyli oni zgrany zespół. Jest to również dobra okazja, by podziękować swoim pracownikom za dobrą pracę i zaufanie.


Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze oferuje atrakcyjne menu świąteczne już od 50 zł na osobę. Łącznie są cztery warianty, dlatego na pewno każdy znajdzie coś dla siebie - w zależności od upodobań i budżetu. Każdy wariant obejmuje dania na ciepło, ciasto i napoje (zarówno te ciepłe, jak i zimne). W tych bardziej rozbudowanych wariantach znajdują się również przekąski do wyboru.Cena pakietu świątecznego obejmuje również dekorację sali, czyli świąteczne dodatki, obrusy, porcelanę, gwiazdy betlejemskie, choinkę oraz świeże kwiaty. Nie zabraknie również świątecznej muzyki w tle - zarówno polskich kolęd, jak i tych bardziej komercyjnych piosenek.


Obsługa Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego jest otwarta na sugestie swoich Gości, dlatego może zmodyfikować świąteczne menu według upodobań Klientów. Wszystko po to, by Goście obiektu czuli się podczas Wigilii firmowej prawie jak w domu. Najważniejsza jest atmosfera, którą tworzą detale, pyszne jedzenie, przyjazna obsługa i oczywiście ludzie, którzy wezmą udział w tej uroczystej wieczerzy.Więcej informacji na temat rezerwacji:

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze
ul. Gdańska 187
85-674 Bydgoszcz
tel. 52 585 94 74
[email protected]

www.bctw.pl


POWRÓT
Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze
Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze

Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij