Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
20.02.2019

HOLISTIC MICE – Nowy wymiar Twojego spotkania!

HOLISTIC MICE – Nowy wymiar Twojego spotkania!

Po zeszłorocznych bardzo ważnych dla Arłamowa wydarzeniach w sektorze MICE, czyli organizacji Arłamów MICE Games i Arłamów Business Challenge, podczas których odbyło się wiele rozmów, wyróżniono problem z pozoru banalny, a jednak mocno utrudniający realizację wydarzeń biznesowych, czyli zmęczenie uczestników.

Dotyczy to szczególnie długich konferencji, gdy największy spadek energii przypada w drugiej połowie dnia.  Wnioski te doprowadziły do nowego pomysłu, który Arłamów pragnie wprowadzić na rynek jako pierwszy!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników szkoleń i konferencji, obiekt pragnie odpowiednio dopasować swoją ofertę skierowaną do klientów biznesowych. Rozwiązaniem na zwiększenie koncentracji i dobrego samopoczucia podczas eventów jest zdrowe menu składające się ze zbilansowanych i pełnowartościowych posiłków. 


Ponadto Arłamów stawia na aktywność fizyczną podczas przerw, ale nie tylko. Wprowadzone zostaną poranne zajęcia jogi, wieczorna seanse w saunach, masaże oraz różnorodne zajęcia sportowe, które pobudzą i dodadzą sił podczas długich spotkań. A wszystko to uzupełnia bliskość przyrody oraz najczystsze w Polsce powietrze.


INFORMACJA PRASOWA 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu- Joanna Dobrzańska

Tel. 690 564 514

Mail [email protected]  

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij