Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
25.10.2012

Hostele biznesowe

Hostele kojarzą się wielu osobom z miejscem niedrogim, którego standard pozostawia wiele do życzenia. Uważane są za idealne miejsce noclegowe dla studentów, nie dla biznesmenów. Hostele jednak od kilku lat przechodzą rewolucje. Są coraz bardziej atrakcyjnymi obiektami, które mogą konkurować z niejednym hotelem. Polskie hostele swoją ofertę kierują również do gości biznesowych. Program Hostels Club skierowany jest właśnie do turystów podróżujących służbowo.

Hostels Club to propozycja hosteli dla gości biznesowych. Program łączy hostele, które posiadają specjalną ofertę dla osób będących w podróży służbowej. Wszystkie obiekty posiadają standard zbliżony ofercie hotelowej, wyróżniają się jednak wyjątkowo atrakcyjną ceną. Oprócz oszczędności na biznesmenów czekają specjalne udogodnienia. Osoby korzystające z oferty Hostels Club mogą w obiekcie zjeść pożywne śniadanie oraz skorzystać z darmowego Internetu. Niektóre hostele proponują także możliwość darmowego skorzystania z drukarki, faksu i skanera. Obsługa hosteli służy również pomocą w zamówieniu taksówki czy znalezieniu odpowiedniego miejsca na spotkanie biznesowe.

Ciekawą ofertę dla biznesmenów mają już hostele w Krakowie (Hostel 70′s, Pink Panther’s Hostel, RK Hostel, The Secret Garden Hostel, Euro-Room Hostel Kraków), Warszawie (Boomerang Hostel) Wrocławiu (Royal Hostel) i Poznaniu (Arte Hostel).
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij