Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
15.04.2019

Hotel Arłamów**** inwestuje w menadżerów

Hotel Arłamów**** inwestuje w menadżerów

Na początku kwietnia kadra menadżerska czterogwiazdkowego Hotelu Arłamów rozpoczęła udział w programie szkoleniowym o nazwie Arłamów Excellence Club. Inwestycja w ludzki kapitał jest jednym z najważniejszych projektów Zarządu Hotelu.

Hotel Arłamów koncentruje się na wsparciu swojego zespołu, inwestując w kadrę 44 swoich menadżerów. Arłamów Excellence Club to program doradczo-rozwojowy, który realizuje firma BlueTank. Celem programu jest wzmocnienie kompetencji menadżerskich wśród kierowników wyższego i średniego szczebla Hotelu. Przez cykl szkoleń, który potrwa kilka miesięcy, uczestnicy mają wypracować “Księgę Dobrych Praktyk”, o nazwie “Arłamów Way”. Ma ona na celu podwyższenie standardów obsługi klientów. Projekt został zainicjowany przez “Festiwal Inspiracji”, w którym uczestniczyli czołowi polscy mentorzy, tacy jak Wojciech Herra, który jest jednym z najbardziej inspirujących i najlepszych sprzedawców w Polsce, Karol Weber – Inspektor hotelowy i autor bloga Enjoy Your Stay oraz trenerzy Sandler Training Polska.


Arłamów Excellence Club to eksperyment na skalę krajową. Eksperci, którzy wypowiadają się na jego temat, przyznają, że w przeszłości nie spotkali się z podobnym projektem nawet w największych sieciach handlowych. Jego celem jest bardziej dynamiczne, a przede wszystkim świadome prowadzenie ścieżki zawodowej oraz podwyższenie kultury pracy. Świadczenie usług w sektorze Hospitality wymaga szerokiej gamy umiejętności oraz właściwego zarządzania. Istotna jest również współpraca pracowników należących do różnych pokoleń - X, Y, Z, którzy wychowali się w zupełnie różnych realiach. Muszą oni wzajemnie siebie rozumieć, by się rozwijać i pracować z satysfakcją. Wśród ponad 380-osobowego zespołu arłamowskiego, ciągłe podnoszenie kompetencji pracowników to jeden z najważniejszych priorytetów.


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij