Hotel Arłamów**** inwestuje w menadżerów

Hotel Arłamów**** inwestuje w menadżerów

Na początku kwietnia kadra menadżerska czterogwiazdkowego Hotelu Arłamów rozpoczęła udział w programie szkoleniowym o nazwie Arłamów Excellence Club. Inwestycja w ludzki kapitał jest jednym z najważniejszych projektów Zarządu Hotelu.

Hotel Arłamów koncentruje się na wsparciu swojego zespołu, inwestując w kadrę 44 swoich menadżerów. Arłamów Excellence Club to program doradczo-rozwojowy, który realizuje firma BlueTank. Celem programu jest wzmocnienie kompetencji menadżerskich wśród kierowników wyższego i średniego szczebla Hotelu. Przez cykl szkoleń, który potrwa kilka miesięcy, uczestnicy mają wypracować “Księgę Dobrych Praktyk”, o nazwie “Arłamów Way”. Ma ona na celu podwyższenie standardów obsługi klientów. Projekt został zainicjowany przez “Festiwal Inspiracji”, w którym uczestniczyli czołowi polscy mentorzy, tacy jak Wojciech Herra, który jest jednym z najbardziej inspirujących i najlepszych sprzedawców w Polsce, Karol Weber – Inspektor hotelowy i autor bloga Enjoy Your Stay oraz trenerzy Sandler Training Polska.


Arłamów Excellence Club to eksperyment na skalę krajową. Eksperci, którzy wypowiadają się na jego temat, przyznają, że w przeszłości nie spotkali się z podobnym projektem nawet w największych sieciach handlowych. Jego celem jest bardziej dynamiczne, a przede wszystkim świadome prowadzenie ścieżki zawodowej oraz podwyższenie kultury pracy. Świadczenie usług w sektorze Hospitality wymaga szerokiej gamy umiejętności oraz właściwego zarządzania. Istotna jest również współpraca pracowników należących do różnych pokoleń - X, Y, Z, którzy wychowali się w zupełnie różnych realiach. Muszą oni wzajemnie siebie rozumieć, by się rozwijać i pracować z satysfakcją. Wśród ponad 380-osobowego zespołu arłamowskiego, ciągłe podnoszenie kompetencji pracowników to jeden z najważniejszych priorytetów.


INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz