Hotel B&B w Toruniu udostępnia pakiety konferencyjne!

Hotel B&B w Toruniu rozpoczął współpracę z restauracją Jan Olbracht Browar Staromiejski, dzięki której powstał wspólny pakiet noclegowo-konferencyjny. Zlokalizowane w samym sercu toruńskiej Starówki obiekty wspólnie zapraszają do organizacji spotkań biznesowych.

Hotel B&B Toruń, zlokalizowany przy ulicy Szumana 8, oferuje 93 nowoczesne, klimatyzowane pokoje z bezpłatnym dostępem do Internetu. Restauracja Jan Olbracht, znajdująca się zaledwie 500 metrów od hotelu, oddaje do dyspozycji 3 wielofunkcyjne sale konferencyjne przeznaczone dla 30, 40 oraz 100 osób. Sale wyposażono m.in. w profesjonalny system nagłaśniający, projektory oraz mikrofony bezprzewodowe. Dodatkowo hotel udostępnia swoim gościom korzystającym z oferty konferencyjnej 31 miejsc parkingowych oraz czynny całą dobę B&B Shop, w którym można kupić przekąski, słodycze oraz napoje.

- Od dłuższego czasu obserwowaliśmy wzrost liczby zapytań o możliwość organizowania w hotelu szkoleń bądź konferencji. Cieszymy się, że dzięki rozpoczętej współpracy z restauracją Jan Olbracht możemy zaoferować naszym gościom korzystanie z profesjonalnego zaplecza konferencyjnego - mówi Beatrice Bouchet, Prezes B&B Hotels Polska.

Restauracja Jan Olbracht Browar Staromiejski to ponadto jedyne miejsce w Toruniu, gdzie można skosztować warzonego na miejscu piwa. Lokal, mieszczący się w średniowiecznej kamienicy przy ul. Szczytnej 15-17, serwuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Na czterech kondygnacjach rozmieszczone są nie tylko sale restauracyjne oraz konferencyjne, ale także pubowe, przeznaczone na spotkania wieczorne. Przepiękne wnętrza, kryjące wieloletnią historię miasta tworzą wyjątkową atmosferę.

- B&B to ekonomiczna sieć hoteli z klasą. Na naszą ofertę zawsze składa się wysokiej jakości produkt za rozsądną cenę. Stawiamy na indywidualny design poszczególnych lokalizacji i najwyższy poziom obsługi. Te same priorytety odnaleźliśmy właśnie w Restauracji Jan Olbracht – dodaje Beatrice Bouchet.

Hotel B&B w Toruniu to pierwszy obiekt w Polsce należący do sieci B&B. W lipcu tego roku miną 3 lata od jego otwarcia. Sieć posiada także hotel zlokalizowany przy Al. Krakowskiej 193 w Warszawie, a za 3 miesiące planuje otwarcie obiektu we Wrocławiu.INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum