Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
27.05.2013

Hotel B&B w Toruniu udostępnia pakiety konferencyjne!

Hotel B&B w Toruniu rozpoczął współpracę z restauracją Jan Olbracht Browar Staromiejski, dzięki której powstał wspólny pakiet noclegowo-konferencyjny. Zlokalizowane w samym sercu toruńskiej Starówki obiekty wspólnie zapraszają do organizacji spotkań biznesowych.

Hotel B&B Toruń, zlokalizowany przy ulicy Szumana 8, oferuje 93 nowoczesne, klimatyzowane pokoje z bezpłatnym dostępem do Internetu. Restauracja Jan Olbracht, znajdująca się zaledwie 500 metrów od hotelu, oddaje do dyspozycji 3 wielofunkcyjne sale konferencyjne przeznaczone dla 30, 40 oraz 100 osób. Sale wyposażono m.in. w profesjonalny system nagłaśniający, projektory oraz mikrofony bezprzewodowe. Dodatkowo hotel udostępnia swoim gościom korzystającym z oferty konferencyjnej 31 miejsc parkingowych oraz czynny całą dobę B&B Shop, w którym można kupić przekąski, słodycze oraz napoje.

- Od dłuższego czasu obserwowaliśmy wzrost liczby zapytań o możliwość organizowania w hotelu szkoleń bądź konferencji. Cieszymy się, że dzięki rozpoczętej współpracy z restauracją Jan Olbracht możemy zaoferować naszym gościom korzystanie z profesjonalnego zaplecza konferencyjnego - mówi Beatrice Bouchet, Prezes B&B Hotels Polska.

Restauracja Jan Olbracht Browar Staromiejski to ponadto jedyne miejsce w Toruniu, gdzie można skosztować warzonego na miejscu piwa. Lokal, mieszczący się w średniowiecznej kamienicy przy ul. Szczytnej 15-17, serwuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Na czterech kondygnacjach rozmieszczone są nie tylko sale restauracyjne oraz konferencyjne, ale także pubowe, przeznaczone na spotkania wieczorne. Przepiękne wnętrza, kryjące wieloletnią historię miasta tworzą wyjątkową atmosferę.

- B&B to ekonomiczna sieć hoteli z klasą. Na naszą ofertę zawsze składa się wysokiej jakości produkt za rozsądną cenę. Stawiamy na indywidualny design poszczególnych lokalizacji i najwyższy poziom obsługi. Te same priorytety odnaleźliśmy właśnie w Restauracji Jan Olbracht – dodaje Beatrice Bouchet.

Hotel B&B w Toruniu to pierwszy obiekt w Polsce należący do sieci B&B. W lipcu tego roku miną 3 lata od jego otwarcia. Sieć posiada także hotel zlokalizowany przy Al. Krakowskiej 193 w Warszawie, a za 3 miesiące planuje otwarcie obiektu we Wrocławiu.INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij