Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
18.07.2012

Hotel Czerniewski już otwarty.

15 czerwca Warszawa wzbogaciła się o kolejny trzygwiazdkowiec. Hotel Czerniewski, bo o nim mowa, to następna propozycja stolicy dla gości biznesowych.

Co przede wszystkim ma przyciągnąć gości biznesowych? Niewątpliwie dogodna lokalizacja. Hotel mieści się niedaleko Alei Jerozolimskich, 10 minut od ścisłego centrum Warszawy. Ponadto jest oddalony jedynie o 4 km od Lotniska Międzynarodowego oraz 6 km od Dworca Centralnego. Jest to zatem idealne miejsce dla osób, które wybierają się do stolicy w podróż służbową.

W hotelu znajdują się 44 pokoje pokoje 1-, 2- i 3-osobowe. Pokoje urządzone są w nowoczesnym stylu. Ceny za pokój 1-osobowy wahają się od 180 zł do 220 zł. Za pokój 2-osobowy trzeba będzie zapłacić średnio 250 zł.

Hotel Czerniewski chcąc sprostać wymaganiom gości biznesowych w swojej ofercie posiada również zaplecze konferencyjne w postaci dwóch sal o powierzchni 250 m2 i 300 m2. Sale przeznaczone są zarówno na spotkania o charakterze biznesowym, jak i na organizację wesel, chrzcin czy innych imprez okolicznościowych.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij