Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
12.08.2014

Hotel Faleza. Relaks w widokiem na morze

Wakacje w Polsce dla wielu to wybór między górami lub morzem. Atrakcji zarówno w jednym jak i drugim regionie Polski jest wiele i jak co roku przyciągają one tłumy turystów. Biorąc pod uwagę nadmorskie kurorty warto zwrócić uwagę na ofertę Hotelu Faleza położonego w Jastrzębiej Górze w województwie pomorskim. Obiekt przyciąga wieloma atrakcjami, ale przede wszystkim zapierającymi dech w piersiach nadmorskimi widokami.

Hotel Faleza to nowoczesny obiekt konferencyjno - wypoczynkowy położony w Jastrzębiej Górze, na przylądku Rozewie - najbardziej wysuniętym na północ cyplu Polski. Taka lokalizacja rzeczywiście robi wrażenie. Hotel leży bowiem zaledwie 40 metrów od piaszczystej plaży zapewniając gościom niezapomniane widoki.

Nadmorski obiekt, zwłaszcza latem jest idealną propozycją dla turystów. Jego oferta skierowana jest jednak również do gości biznesowych. Dowodem tego może być profesjonalne zaplecze szkoleniowe złożone z dwóch przestronnych sal. Sale, mieszczące od 30 do 80 osób to idealne miejsce na branżowe spotkania w wyjątkowym stylu.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij