Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
25.07.2017

Hotel Golden Tulip Warsaw Airport niedługo przyjmie pierwszych gości

Hotel Golden Tulip Warsaw Airport niedługo przyjmie pierwszych gości

Już niedługo zostanie otwarty hotel Golden Tulip Warsaw Airport. Będzie to drugi w Warszawie i szósty w kraju obiekt tej marki. Wnętrza zaprojektowane zostały według nowego konceptu.

Wspólna inwestycja grupy hotelowej Louvre Hotels Group i inwestora TDS  Sp.  z  o.o. oferować będzie gościom 90 klimatyzowanych i urządzonych nowocześnie pokoi. Dodatkowo przybysze z całego świata korzystać będą mogli również z klimatycznej restauracji serwującej wyśmienite potrawy.

Na terenie Golden Tulip Warsaw Airport znajdować się będą również sale konferencyjne z wysokiej jakości wyposażeniem. Sąsiedztwo Lotniska Chopina sprawia, że jest to doskonałe miejsce na konferencje dla biznesmenów z całego kraju.

Dyrektorem  hotelu  Golden  Tulip  Warsaw  Airport  został Jacek  Sikorski. Za przygotowania do otwarcia odpowiada Marcin Gałązka.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij