Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
8.06.2011

Hotel Ilonn w Poznaniu otworzy centrum konferencyjne

Trzygwiazdkowy hotel Ilonn w Poznaniu otworzy centrum konferencyjne we wrześniu br. Do dyspozycji gości oddane zostaną trzy sale szkoleniowe o łącznej powierzchni ponad 200 m. Rozszerzenie oferty ma przyciągnąć do hotelu gości biznesowych.

Nowe centrum konferencyjne umożliwi organizację szkoleń, konferencji czy bankietów. Wszystkie sale konferencyjne będą wyposażone w najwyższej jakości sprzęt audiowizualny.

Hotel Ilonn dysponuje 77 pokojami, każdy wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, telefon i telewizor LCD oraz darmowy dostęp do internetu. Dodatkowo w hotelu znajduje się również restauracja Fresco z kuchnią europejską. Do dyspozycji gości jest tu także studio sauny.

Ilonn to budynek ekologiczny, głównie ze względu na oszczędność energii związaną z ogrzewaniem. Tradycyjną wentylację grawitacyjną zastąpiła tu wentylacja mechaniczna z rekuperacją ciepłą, która odzyskuje ciepło z powietrza odprowadzanego na zewnątrz budynku do ogrzania świeżego powietrza. Gwarantuje to stały dopływ czystego, świeżego powietrza i oszczędność w kosztach ogrzewania. Na dachu budynku znajdują się również kolektory słoneczne, które pozwalają m.in. na ogrzanie wody.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij