Hotel Investors Meeting Poznań odbędzie się po raz czwarty

Hotel Investors Meeting Poznań odbędzie się po raz czwarty

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich 1-2 października odbędą się targi Invest Hotel. W ramach wydarzenia odbywa się kilka imprez towarzyszących, m.in. konferencja Hotel Investors Meeting Poznań 2018.

Konferencja odbędzie się w Hali nr 3. Prelekcje specjalistów z branży hotelarskiej będą miały miejsce w dwóch salach konferencyjnych: Zielonej i Niebieskiej. Podczas Hotel Investors Meeting Poznań 2018 poruszone zostaną kwestie związane z inwestycjami hotelarskimi w Polsce i za granicą. Będzie to również dobra okazja do wymienienia się kontaktami ze specjamlistami z branży hotelarskiej, m.in. deweloperami, inwestorami, architektami. Uczestnicy spotkania zapoznają się z najlepszymi rozwiązaniami dla biznesu hotelarskiego.

Wydarzenie odbędzie się już po raz IV i zostanie zrealizowane w języku polskim. Wstęp jest darmowy -  to jest pierwsza w Polsce bezpłatna konferencja poświęcona biznesowi hotelarskiemu. Darmowe wejście można zdobyć rejestrując się do 15 września. Osoby, które nie zdążą tego zrobić, będą musiały zapłacić 100 zł. Warto więc się pośpieszyć!Dlaczego warto wziąć udział w Hotel Investors Meeting Poznań 2018?

 • Wśród uczestników znajdują się co roku przedstawiciele czołowych inwestorów, deweloperów, architektów oraz specjalistów rynku hotelarskiego
 • Praktyczne rozwiązania i dogłębne analizy gromadzą podczas dwóch dni konferencji zaangażowanych uczestników branży hotelarskiej
 • Uczestnicy poznają najlepszych ekspertów w Polsce w dziedzinie planowania i realizacji projektów hotelowychJakie tematy zostaną poruszone podczas imprezy?

 • Kto zarabia na biznesie hotelarskim w Polsce?
 • Jakie są podstawowe zasady projektowania biznesu w segmencie hotelarskim?
 • Jak sprzedać hotel?
 • Zarządzanie hotelem: jakie narzędzia wspierające dostępne są na rynku?
 • Na jakich zasadach można uzyskać dofinansowanie dla wprowadzenia inteligentnych rozwiązań dla hoteli?
 • Jakie prognozy niesie segment condo i aparthoteli?
 • Które kanały reklamowe przyniosą największą liczbę rezerwacji?
 • Jak ocenić skuteczność kampanii online?
 • Czy nowoczesny marketing oznacza „gorące leady”?
 • Design a funkcjonalność: jak być oryginalnym?
 • Ile kosztuje profesjonalna strona internetowa?


Serwis MojeKonferencje.pl zostały Patronem Medialnym konferencji.ZAPRASZAMY!Pamiętaj: darmowa rejestracja na konferencję trwa tylko do 15 września. Zarejestruj się już dziś! Tutaj http://hotelinvestorsmeeting.pl/

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz