Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
13.12.2012

Hotel Kossak z najlepszą stroną

Ogłoszono już wyniki konkursu Dobra Strona Turystyki. Plebiscyt miał na celu wyłonienie najbardziej wartościowych stron dotyczących turystyki. W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło aż 149 witryn internetowych.

Za najlepszą stronę obiektu noclegowego uznano stronę internetową hotelu konferencyjnego Kossak. Krakowski obiekt na swojej witrynie w atrakcyjny wizualnie i przystępny sposób prezentuje swoją ofertę. Strona dostępna jest w kilku językach i umożliwia rezerwację on line.

W jury zasiedli specjaliści z branży internetowej, którzy spośród zgłoszonych stron wybrali te najciekawsze. Szczególną uwagę zwracano na wykorzystanie ciekawych rozwiązań na stronie, funkcjonalność i unikalną treść. Ważne, by nagrodzona strona była również przyjazna dla użytkowników i wyszukiwarek internetowych. Nagrody wręczono w sześciu kategoriach: Start-up, Blog, Portal turystyczny, Portal miejski, Strona obiektu noclegowego, Biuro podróży.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij