Best Western Plus Kraków Old Town
Szybkie wyszukiwanie
24.06.2016

Hotel Media Group partnerem MojeKonferencje.pl

Hotel Media Group partnerem MojeKonferencje.pl

Hotel Media Group to firma zrzeszająca wybitnych ekspertów na rynku specjalizujących się w świadczeniu usług na rzecz branży HoReCa, której oferta dotyczy zarówno usług szkoleniowych, doradczych, jak również zaawansowanego outsourcingu usług marketingowych.

W ramach oferty szkoleniowej obejmuje takie zagadnienia jak zarządzenia eventami, Marketing Automation, video marketing, aspekty HR, profesjonalną obsługę klienta oraz kwestie prawne.

Firma wyróżnia się przede wszystkim metodologią i podejściem do aspektów szkoleniowo-doradczych oraz indywidualnym przygotowaniem szkolenia pod daną grupę. Poprzez pracę na przykładach danych obiektów i analizę ich sytuacji, przeprowadzane warsztaty stanowią dla uczestników praktyczne zastosowanie.

Ponadto każde ze szkoleń poprzedzone jest dokładną analizą potrzeb, a zakończone indywidualnym webinarium, które sprawia, iż uzyskane kompetencje zostają precyzyjnie zweryfikowane. Dodatkowo na wszystkich uczestników  czekają profesjonalne materiały dydaktyczne, które przyciągają uwagę  zarówno pod względem merytorycznym, jak i wizualnym.

Więcej informacji na stronie http://www.hotelmediagroup.pl oraz na fanpage’u: http://www.facebook.com/hotelmediagroup 

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl