Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
24.06.2016

Hotel Media Group partnerem MojeKonferencje.pl

Hotel Media Group partnerem MojeKonferencje.pl

Hotel Media Group to firma zrzeszająca wybitnych ekspertów na rynku specjalizujących się w świadczeniu usług na rzecz branży HoReCa, której oferta dotyczy zarówno usług szkoleniowych, doradczych, jak również zaawansowanego outsourcingu usług marketingowych.

W ramach oferty szkoleniowej obejmuje takie zagadnienia jak zarządzenia eventami, Marketing Automation, video marketing, aspekty HR, profesjonalną obsługę klienta oraz kwestie prawne.

Firma wyróżnia się przede wszystkim metodologią i podejściem do aspektów szkoleniowo-doradczych oraz indywidualnym przygotowaniem szkolenia pod daną grupę. Poprzez pracę na przykładach danych obiektów i analizę ich sytuacji, przeprowadzane warsztaty stanowią dla uczestników praktyczne zastosowanie.

Ponadto każde ze szkoleń poprzedzone jest dokładną analizą potrzeb, a zakończone indywidualnym webinarium, które sprawia, iż uzyskane kompetencje zostają precyzyjnie zweryfikowane. Dodatkowo na wszystkich uczestników  czekają profesjonalne materiały dydaktyczne, które przyciągają uwagę  zarówno pod względem merytorycznym, jak i wizualnym.

Więcej informacji na stronie http://www.hotelmediagroup.pl oraz na fanpage’u: http://www.facebook.com/hotelmediagroup 

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij