Hotel Meeting – co ciekawego w programie wiosennej edycji?

Hotel Meeting – co ciekawego w programie wiosennej edycji?

Kolejna edycja konferencji branżowej Hotel Meeting odbędzie się już 15 kwietnia w warszawskim Airport Hotel Okęcie. W programie przewidziano kilkanaście prezentacji, warsztaty sprzedażowe oraz panel dyskusyjny.

Hotel Meeting to cykliczna konferencja ekspertów i praktyków branży hotelarskiej, którzy mają możliwość wymienić się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz wziąć udział w dyskusji na zawodowe tematy. Wydarzenie także stwarza okazję do zdobycia nowych kontaktów biznesowych dzięki Business Speed Dating - ekspresowych spotkaniach hotelarzy oraz dostawców produktów i usług dla branży HoReCa.

Program wiosennej edycji składa się z 4 części:

W części pierwszej, która będzie trwała od 9:00 do 10:30, uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się m. in. “Jak dotrzeć do segmentu MICE w kampaniach online? Prelegent Krzysztof Stęplowski podzieli się z gośćmi kilkoma nowymi sposobami promocji oferty MICE oraz zaprezentuje działania, dzięki którym uda się obniżyć koszty tego typu kampanii.

Część druga potrwa od 11:00 do 12:30, a prelegent Rafał Krzycki opowie o tym, dlaczego warto angażować swój biznes w działania społeczne oraz jak zintegrować branżę, by wspierać wspólny cel.

W części trzeciej, odbywającej się w godzinach 13:20-14:30 uczestnicy wezmą udział w panelu dyskusyjnym pod tytułem “Czy cena czyni cuda? Szukamy przepisu na sukces w dobie hossy inwestycyjnej na rynku hoteli i apartamentów wypoczynkowych”. Moderatorką dyskusji będzie Marlena Kosiura, a wśród panelistów znajdą się Karolina Kaim, Artur Kozieja, Krzysztof Sobolewski oraz Damian Rdzanek.

Ostatnia już, czwarta część, potrwa od 14:50 do 16:10. Bartosz Paczyński poprowadzi prelekcję pod tytułem “Zła ocena? Jest na to sposób! Jak usunąć nieprawdziwe opinie w Internecie? Studium przypadku”, podczas której opowie m. in. o tym, jak radzić sobie z krytyką i dbać o swój wizerunek oraz jak usunąć opinię o firmie lub obiekcie hotelowym z Google.
To tylko nieliczne z tematów, jakie zostaną podjęte podczas konferencji.

Warsztaty sprzedażowe dla specjalistów

Równolegle do merytorycznej części konferencji, będą odbywały się warsztaty dla specjalistów zatytułowane “Jak wzmocnić i zwiększyć wydajność w sprzedaży szkoleń i konferencji w Twoim hotelu?” Warsztaty to spotkanie praktyków, podczas którego prowadzący - Maciej Straus i Blanka Retmańska-Man pokażą, jak w prosty sposób można usprawnić pracę działu sprzedaży, jak powinna wyglądać oferta, kontakt z klientem i proces realizacji. Warsztaty mają na celu uświadomienie, jak istotne jest wprowadzanie standardów i dostarczanie narzędzi działowi sprzedaży do efektywnej pracy.

Czy warto wziąć udział w warsztatach?

Sprzedaż w hotelarstwie zmienia się bardzo dynamicznie, ważne jest, aby za tymi zmianami nadążać. Stale rośnie podaż obiektów, a ilość zapytań do obiektów się kurczy, dlatego konieczne staje się właściwe aktywizowanie sprzedaży i analizowanie posiadanych kontaktów do firm oraz danych. Po konferencji uczestnicy będą wiedzieć m. in. na jakie elementy zwraca uwagę klient, w jaki sposób podkreślać atuty oraz na jakie aspekty w kontakcie z klientem należy zwracać szczególną uwagę.

Udział w konferencji oraz w warsztatach stanowi doskonałą możliwość rozwoju zawodowego oraz kształtowania już nabytych kompetencji.

Zarejestrować można się TUTAJ.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz