Hotel Sheraton, UBS oraz Fundacja AVANTI organizują Charytatywny Turniej Golfowy

Uderzyć piłeczkę tak, żeby osiągnąć jak najlepszy wynik, wyprzedzić rywali i zwyciężyć, przez moment być jak Tiger Woods. Takie cele przyświecają każdemu golfiście, ale w Charytatywnym Turnieju Golfowym rozgrywanym 8 czerwca w podkrakowskich Paczółtowicach gra toczy się o znacznie więcej. Tego dnia w golfowych potyczkach stawką jest uśmiech na twarzach podopiecznych fundacji AVANTI i UNICEF.

Golf to gra, która wymaga koncentracji, cierpliwości i zmusza do precyzji. Z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników, staje się popularna jako sport i dobra forma rekreacji dla każdego. Dawniej postrzegana jako rozrywka jedynie dla gentelmanów, dziś w golfa grają wszyscy: dzieci, młodzież oraz dorośli i starsi. Również w Polsce miłośnicy tej dyscypliny stają się aktywną grupą pasjonatów, a na liście zawodów golfowych znajduje się coraz więcej pozycji.

Charytatywny Turniej Golfowy to niekomercyjna impreza organizowana przez krakowskie i warszawskie biuro firmy UBS, Hotel Sheraton oraz Fundację Katarzyny Rogowiec AVANTI. Jest on skierowany głównie do CEOs, prezesów zarządów, menadżerów wyższego szczebla w organizacjach oraz partnerów biznesowych. 8 czerwca na jedynym w Małopolsce mistrzowskiej klasy polu golfowym Kraków Valley Golf & Country Club w Paczółtowicach odbędzie się jego druga edycja. Bilans pierwszej – ponad 250 uczestników i aż 57 golfistów przedstawiał się imponująco, ale w tym roku organizatorzy liczą na znacznie większe zainteresowanie i solidne wsparcie dla beneficjentów projektu: 15 – letniego Szymona Laciugi z fundacji AVANTI oraz UNICEF-u. Charytatywny Turniej Golfowy to również ważne wydarzenie skupiające ludzi biznesu.

Nasz turniej jest wynikiem współpracy wielu osób. Wspólnie chcemy udowodnić, że sportową rywalizację można świetnie łączyć z charytatywnym celem. Mamy nadzieję, że ta impreza na stałe wpisze się w kalendarz ważnych krakowskich wydarzeń biznesowych, będzie przyciągać coraz więcej zainteresowanych i pomoże tym, którzy mają trochę mniej szczęścia w życiu – podkreśla Monika Jankowska – Rangelov, manager ds. CSR w UBS Poland Service Centre (PSC).

Dodatkowo, dla wszystkich, którzy tego dnia przyjdą na pole golfowe, organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Kiedy zawodnicy ze skupieniem będą odmierzać precyzyjne uderzenia, ich rodziny i miłośnicy dobrej zabawy zostaną zaproszeni do uczestniczenia w imprezie towarzyszącej – Pikniku Rodzinnym.

Początkujący gracze będą mogli sprawdzić swoje siły na mniejszą skalę, w turniejach dla amatorów, a dla najmłodszych przygotowano gry i zabawy, a także warsztaty plastyczne prowadzone przez pracowników UBS Poland Service Centre. Organizatorzy przewidzieli również pokazy sprzętu paraolimpijskiego i tańców hawajskich, a dla żądnych przygód rodzin grę terenową – dodaje Tomasz Żurek, COO w UBS PSC , który jest również pomyslodawcą i głównym koordynatorem turnieju z ramienia UBS.

Patronat nad wydarzeniem objęło Golf Kraków Valley oraz British Polish Chamber of Commerce (patronat honorowy). Organizatorzy pokrywają wszystkie koszty przygotowania imprezy, a całość dochodu przeznaczona jest dla młodzieży – podopiecznych fundacji Katarzyny Rogowiec AVANTI oraz UNICEF. Zmagania golfistów oraz relacja z imprezy będzie prezentowana w programie telewizyjnym „Golf Pasja i Sport”.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum