Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
22.01.2013

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie zdobywa Travellers' Choice Hotel Award 2013

Podczas 11. dorocznego Travellers 'Choice Hotel Awards 2013, ogłaszanego przez największy serwis turystyczny TripAdvisor®, w kategorii TOP25 Luxury Hotels in Poland wśród zwycięzców znalazł się w tym roku Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie (na 5 miejscu). Hotel otrzymał również nagrodę w kategorii TOP 25 - Najlepszych hoteli w Polsce.

Tegoroczna edycja jest największą w historii, bowiem uhonorowano ponad 6.000 najwybitniejszych obiektów pobytowych z całego świata (z 82 krajów i 9 regionów), podzielonych na kategorie: Luksus, Najlepsze hotele (TOP), Okazja, Serwis, Małe hotele, Pensjonaty i zajazdy.

Nagroda TripAdvisor® Travelers' Choice Hotel Award jest często nazywana "Oskarami dla hoteli" i należy do jednej z najbardziej prestiżowych nagród turystycznych przyznawanych na podstawie miliona głosów najbardziej opiniotwórczego jury, jakim są turyści podróżujący po całym świecie. Certyfikat TripAdvisor® przyznawany jest wyłącznie wybitnym obiektom, gwarantującym swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Jedynie 10 % hoteli znajdujących się w bazie portalu otrzymuje takie wyróżnienie.

W morzu opinii i recenzji został dostrzeżony także Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, który dzięki wysokiej ocenie i doskonałym recenzjom swoich gości otrzymał tak zaszczytne wyróżnienie.

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij