Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
23.04.2021

Hotel The Bridge Wrocław nominowany do nagrody The World Luxury Hotel Awards

Hotel The Bridge Wrocław nominowany do nagrody The World Luxury Hotel Awards

Śpieszymy z informacją, że jeden z naszych Klientów otrzymał nominację do jednej z najbardziej prestiżowych nagród na świecie w branży hotelarskiej. 

Hotel The Bridge Wrocław został nominowany w 3 kategoriach (Luxury Architecture Design Hotel, Luxury Banquet/Event Hotel, Luxury Rooftop View Hotel), co jest POTRÓJNYM SUKCESEM! 

World Luxury Hotel Awards to globalne wyróżnienie przyznawane hotelom za światowej klasy udogodnienia i doskonałą obsługę gości. The Bridge Wrocław MGallery zasłużył sobie na nominację zarówno dzięki pomocnej i profesjonalnej obsłudze, jak i oryginalnemu designowi, który przyciąga wzrok każdego przychodnia. 


Wrocławski hotel powstał w 2019 roku i od tego czasu jest nieodzowną częścią zabytkowego Ostrowa Tumskiego. Znajduje się w miejscu, w którym niegdyś znajdował się most pociągnięty wzdłuż prawego brzegu Odry. Obiekt idealnie wpisuje się w gotyckie otoczenie Placu Katedralnego dzięki architekturze pełnej historycznych nawiązań. Hotel oferuje 184 stylowo urządzone pokoje, w tym szeroką gamę apartamentów, z których roztaczają się spektakularne widoki na miasto, Odrę oraz katedrę.


Nominacje to w dużej mierze efekt wizji projektantów i inwestora, by stworzyć nowy rozdział w historii Ostrowa Tumskiego z hotelem, który otwiera się na miasto i jego mieszkańców – powiedziała Marta Stawinska-Janiec, dyrektor sprzedaży i dystrybucji The Bridge Wrocław. – Stąd architektura i wnętrza nawiązujące do gotyku i stąd otwierany już wkrótce taras widokowy, który pozwoli Wrocławianom i turystom poznać Ostrów Tumski z nowej perspektywy.

W głosowaniu na laureatów World Luxury Hotel Awards głos może oddać  każdy podróżnik. Głosowanie rozpocznie się w sierpniu. W zeszłym roku główną nagrodę zdobył hotel Apurva Kempinski na Bali, a w kategori Architecture Design, w której nominowany jest The Bridge Wrocław, zwyciężył niezwykły Arctic TreeHouse Hotel z Laponii, którego architektura sprzyja obserwowaniu zórz polarnych.


Mocno trzymamy kciuki za wrocławski hotel i czujemy sporą dumę, że jeden z naszych polskich hoteli nominowany jest w tak prestiżowym konkursie :)

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij