Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
1.08.2016

Hotelarskie inwestycje okiem ekspertów, czyli konferencja HOTEL INVESTORS MEETING

Hotelarskie inwestycje okiem ekspertów, czyli konferencja HOTEL INVESTORS MEETING
HOTEL INVESTORS MEETING 2016 to jedyna w tej części Europy możliwość bliskiego spotkania się i nawiązania współpracy tych wszystkich osób, firm i organizacji (w tym samorządowych), które są zainteresowane skutecznym, szybkim i fachowym definiowaniem i wdrażaniem hotelarskich projektów inwestycyjnych, a także poprawą działalności istniejących już hoteli, poszukujących dla siebie rozwiązań inwestycyjnych i organizacyjnych.

Zaproszeni eksperci odpowiedzą m.in. na pytania gdzie warto budować hotele w Polsce, jaki potencjał dla inwestycji hotelarskich kryje w sobie rynek ukraiński i białoruski. Nie zabraknie też wskazówek jak organizować działalność operacyjną czy gastronomiczną hotelu. To tylko krótka zapowiedź tego, co będzie tematyką konferencji, która odbędzie się w dniach 26-27 września br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich podczas Targów Wyposażenia Hoteli Invest Hotel.

Więcej informacji o Targach Wyposażenia Hoteli Invest Hotel na stronie www.investhotel.pl

INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij